Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: Ivo Fomins izdod vienu no savām visu laiku skaļākajām dziesmām

Redakcija
Redakcija
Viens no šī brīža pazīstamākajiem rokmūzikas dziedātājiem Ivo Fomins piedāvā jaunu dziesmu “Lai jau deg” un sper vēl vienu soli tuvāk savam jaunajam albumam, kura izdošana paredzēta vēlā rudenī.

Dziesmas “Lai jau deg” mūzikas autors ir pats Ivo, bet dziesmas vārdus rakstījis ilggadējais dziedātāja dziesmu līdzautors Guntars Račs. Abu autoru kontā ir tādi labi zināmi skaņdarbi kā “Nekas jau nebeidzas”, “Viņa raud”, “Putni bez spārniem”, “Cilvēks” un daudzi citi. Dziesmas producēšanu Ivo paveicis kopā ar savas grupas dalībnieku un ģitāristu Robertu Dinteru. Pirmo reizi miksēšanas un “master” darbi bija uzticēti rokmūzikā sevi jau labi apliecinājušajam studijas “KS records” dibinātājam Kārlim Šteinmanim.

Visi, kuri vēlas dzirdēt dziesmas pirmatskaņojumu dzīvajā, laipni aicināti 24.jūlijā uz brīvdabas koncertu saulrietā “Ungurmalā”, Raiskuma pagastā, Pārgaujas novadā, kur jau no 18.00 sāksies dažādas atrakcijas, pikniks un izklaides, bet plkst. 21.00 – Ivo Fomina labāko dziesmu koncerts. Dziesmas pagaidu teksta video veidojis producents Kaspars Dvinskis (Dween Productions).
Vērtējums: