epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Mārcis Auziņš starp vēlamo un neizdzīvoto

Ģitārists Mārcis Auziņš publicē skaņdarbu "Solaris", kuru sacerējis iedvesmojoties no režisora Andreja Tarkovska 1972. gadā uzņemtās “kosmiski" - psiholoģiskās drāmas ar tādu pašu nosaukumu.

“Filmas un muzikālās idejas pamatā ir balansēšana starp realitāti un izdomas radītu pasauli, kurā mīt vēlamais un neizdzīvotais, man tā ir saistoša un tuva tēma tamdēļ arī "Solaris" ir viena no mīļākajām filmām un tās radītās emocijas esmu pārvērtis notīs. Koncerttūrē “Viens” es izpildīju arī savus orģinālskaņdarbus, arī “Solaris” un tas ātri kļuva par vienu no tūres lielākajiem pārsteigumiem, daudzi rakstīja un prasīja vai šis skaņdarbs ir ierakstīts un kur to var noklausīties ārpus koncertiem, es kā salīdzīnoši jauns autors biju pārsteigts par tik lielu atsaucību, jo šis skaņdarbs rakstījās ārkārtīgi viegli un dabiski un nekad nedomāju, ka tieši šis pievērsīs tik lielu uzmanību, bet par to liels prieks,” saka Mārcis Auziņš.

Skaņdarba “Solaris” ierakstā izmantota DITTO Looper X2 - audio ieraksta cilpošanas ierīce, BOSS DD-20 Digital Delay, Mr.Black Shimmering Reverb un Tanglewood Heritage TW1000HSRE ģitāra.

Spotify profils: https://open.spotify.com/artist/3iA...

Drukāt
Drukāt

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Līdzīgi kā skaistums un mīlestība, māksla nav racionāli skaidrojama – tā ir sajūtama. Pieredze, ko var gūt mākslā, ir teju bezgalīga, jo mākslas formas ir daudzveidīgas un ir dažādi veidi kā atrast sevi mākslā.
Māksla paver plašāku redzesloku, jo caur mākslu var iepazīt dažādas personības un citu valstu kultūru. Tāpēc tas ir veids kā sevi bagātināt.

/Stiliste Santa Bindemane/

Avots: KultūrasVēstis.lv arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk