Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0


Video: Ar jaudīgu dziesmu “Vienā laivā” sevi piesaka grupa “RS88”

Redakcija
Redakcija
Jaundibinātās grupas “RS88” galvenais dzinējspēks ir ogrēnietis Rihards Spriņģis, kurš šobrīd kopā ar ģimeni dzīvo un strādā Norvēģijā. Jaunā dziesma “Vienā laivā” ir tapusi pandēmijas laikā, kad ir īpaši svarīgi apzināties, cik ļoti mēs visi esam saistīti un atkarīgi viens no otra.

Dziesmas tapšanā piedalījās Rihards Spriņģis (mūzika, vārdi, ģitāras), Jānis Isats (ieraksts un pirmā apstrāde), Kaspars Pļavnieks (bungas) un Kārlis Šteinmanis (mix/master). Video tapšanā piedalījās: Edijs Bērziņš (režija/montāža), Rihards Spriņģis, Reinis Kudiņš (mehāniķis), Master Ziggy (miesnieks), Minas W. Habte (mūziķis), Maksims Smirnovs (atlēts), Nils Wiliams (uzņēmējs) no The Empire Style (interior design studio) un Mantas @mantas_asak.
Dziesmas mūzikas un teksta autors Rihards Spriņģis agrāk spēlējis ģitāru vairākās maz zināmās grupās Ogres pusē, sadarbojies ar Anitu Intaiti. Metis mieru ģitārai un aizrāvies ar elektronisko mūziku, gūstot arī vērā ņemamus panākumus dažādos remiksu konkursos, taču 2017. gadā atkal atgriezies pie ģitāras.
Vērtējums: