Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Grupa Laika Suns atgriežas ar jaunu dziesmu un video

Pēc divu gadu klusēšanas grupa Laika Suns atgriežas pie klausītājiem ar jaunu dziesmu “Sitīsim Logus!”, kurai tapis arī video.

Pēdējos divus gadus Laika Suns pavadīja iekšējos meklējumos par to, ko nozīmē būt rokgrupai šajā gadsimtā. Ar daļēji rastu atbildi grupa atgriežas publiskā dzīvē ar jaunu dziesmu "Sitīsim Logus!" un izziņotu dalību vasaras mūzikas festivālos.

Dziesma "Sitīsim Logus" saturiski ir par to pacilājošo un eiforisko sajūtu, ko reizēm var piedzīvot, dodoties pretī brīvam vasaras vakaram. Dziesmas video ir gandrīz dokumentāls portrets tam mirklim, kas fiksēts dziesmas vēstījumā - brīdim, kad esi rokzvaigzne, deju grīdu karalis vai vienkārši piedzīvo īpaši pacilātu garastāvokli.

Laika Suns šovasar būs redzams klātienē piecos koncertos -
21.07. Festivāls Positivus, Salacgrīva
28.07. Sabiles vīna svētki
04.08. Festivāls Summersound, Liepāja
08.08. Karla fon Stricka villa, Rīgā
11.08. Tintes festivāls, Valmiera

Laika Suns ir grupa no Rīgas, kas spēlē kopš 2013. gada un ir izdevusi divus albumus - “Nakts Karalis” un “Gaismas Lādiņš”. 2015. gadā izdotais “Gaismas Lādiņš” bija nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai kā gada labākais “Alternatīvais un indie mūzikas albums”, kā arī “Austras” balvai kā gada labākais albums.
Grupā spēlē Arnis Račinskis, Kārlis Josts, Elvijs Pārpucis un Pēteris Lunde.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk