Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:341, Did:0, useCase: 0


Jauna vasaras izrāde „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI”

Redakcija
Redakcija

Jauna vasaras izrāde „SAIMNIEKS MEKLĒ SAIMNIECI”
Foto: Kaspars Alksnis

Šajā vasarā pirmizrādi piedzīvos izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākā izrāde „Saimnieks meklē saimnieci”. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas, TV šovu aizkulises, pikantērijas un skandāli lauku sētā – tas viss jaunajā Guntas Kalniņas sarakstītajā un Jura Rijnieka iestudētajā komēdijā, kurai šobrīd gatavojas Latvijā pazīstami aktieri Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa, Dace Vītola, Līga Zeļģe, Madara Melne-Tomsone, Aldis Siliņš un Imants Strads.

Mēģinājumu procesā aktieri devās uz īstu lauku sētu pie saimnieces Daces un fermas īpašnieka Jāņa, lai, lomu stiprināšanas nolūkos, iejustos saimnieka un saimnieces ādā. Saimnieka lomas atveidotāji Imants un Aldis uzreiz ķērās pie saimnieces traktora iedarbināšanas, lai izvizinātu visu izrādes komandu. Madara un Līga, kuras izrādē spēlē šova dalībnieces, šķūņaugšā izbaudīja pērnā siena putekļus, bet pilsēnieku lomu atveidotājiem Ģirtam, Dacei un Daigai īsts pārbaudījums bija brišana pa kūtsmēsliem un govju barošana.

Izrāde „Saimnieks meklē saimnieci” no 8. jūlija būs skatāma Latvijas brīvdabas estrādēs: 8. jūlijā Kuldīgā, 9. jūlijā Tukumā, 15. jūlijā Saldū, 17. jūlijā Liepājā, 23. jūlijā Alūksnē, 22. jūlijā Bauskā, 29. jūlijā Jēkabpilī, 31. jūlijā Saulkrastos un 4. augustā plkst. 19.00 Rīgā (Mežaparka Zaļais teātris).

Biļetes jau tagad var iegādāties „Biļešu Paradīzes” un kultūras centru kasēs.

Par Izrāžu apvienību “Pannas Teātris”
Tūkstošiem skatītāju visā Latvijā jau iepazinuši “Pannas Teātra” izrādes “Tētis”, “Tāda es esmu', “ Puse no sirds”, “Līgavainis”, „Jaunais TĒTIS”, “Gribu bērnu!”, „Kukulis”, „Bruņota un Bīstama”, kas likušas skatītājiem izjust prieku un jautrību gandrīz visos kultūras centros Latvijā, kā arī priecējušas tautiešus, viesojoties Īrijā, Zviedrijā, Austrālijā, Amerikā u.c.