Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:360, Did:0, useCase: 0


Jaunatnes teātris ielūdz uz jaunās mājvietas atklāšanu!

Redakcija
Redakcija

Laikā, kad valsts neveiksmīgi risina Jaunā Rīgas teātra pagaidu mājvietas renovāciju, privātas iniciatīvas rezultātā atjaunotais Latvijas Jaunatnes teātris, kas aizvadītajās sezonās paspēja iegūt plašu skatītāju loku, savu jauno sezonu septembrī uzsāks jaunās telpās – K.Ulmaņa gatvē 1. Tās iekārtotas bez jebkāda valsts finansiālā atbalsta.

Te izvietosies skatītāju zāle ar vairāk nekā 400 skatītāju vietām, Jaunatnes teātra Jauno aktieru studija, kafejnīca un teātra birojs. Svinīgā atklāšana notiks jau 17. septembrī pl. 13.00 ar skatītāju iemīļoto izrādi “Un atkal Pifs…”, kurā skan komponista Ivara Vīgnera un dzejnieka Jāņa Petera leģendārās dziesmas. Šajā sezonā skatītājiem tiks piedāvātas arī izrādes “Face Book. PS”, Jura Kulakova muzikālā izrāde “Mazais Princis”, Nika Matvejeva un Marata Samauska muzikālā izrāde pēc Margaritas Stārastes pasakas motīviem “Kraukšķītis”, kā arī režisora Jāņa Mūrnieka veidotais izrādes “Emīls un Berlīnes zēni” jauniestudējums, kurā skanēs Zigmara Liepiņa dziesmas. Izrāžu norises laiki un biļetes ir pieejamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā – Biļešu Paradīze

Jaunajā teātra mājvietā savas telpas būs arī Latvijas Jaunatnes teātra Jauno aktieru studijai, kurā bērni un jaunieši no 5 līdz 20 gadu vecumam profesionālu pasniedzēju vadībā var ne tikai apgūt aktiermeistarību un deju, pilnveidot vokālo meistarību un runas meistarību, bet arī gūt citur nepieejamo pieredzi, kopā ar dažādu Latvijas profesionālo teātru aktieriem piedaloties izrāžu iestudēšanas procesā un pašās izrādēs. Studijas jauno audzēkņu uzņemšanas konkurss notiks sestdien 17. septembrī pl. 16.00 Rīgā, K.Ulmaņa gatvē 1. Ikvienam, kurš vēlas kļūt par Jaunatnes teātra jauniešu studijas audzēkni, jāsagatavo prozas fragments un dziesma, kā arī jāpiedalās pārrunās ar uzņemšanas komisiju 17. septembrī. Papildinformācija par Jauniešu studijas uzņemšanu tuvākajās dienās būs meklējama Koncertzāle Rīga | Koncertzāle Rīga . Līdz šim studijas audzēkņi ir piedalījušies izrādēs “Eslingena”, “Mazais princis”, “Boyband”, “Žanna d’Arka” un “Kraukšķītis”, bet turpmāk viņiem būs iespēja piedalīties arī citos plānotajos Jaunatnes teātra jauniestudējumos.

Latvijas Jaunatnes teātris savu darbību uzsāka 2015. gada janvārī, turpinot Latvijas Jauantnes teātra tradīcijas un iestudējot bērniem un jauniešiem paredzētas izklaidējošas, izglītojošas un muzikālas izrādes. Līdz šim Jaunatnes teātrī iestudētas un tā repertuārā bija iekļautas izrādes “Un atkal Pifs”, “Eslingena”, “Cukurs.Herberts Cukurs”, “Žanna d’Arka”, “Facebook PS”, “Mazais princis”, “Boyband” un “Kraukšķītis”. Šobrīd sagatavošanā ir izrāde “Emīls un Berlīnes zēni”.

Papildinformāciju par Latvijas Jaunatnes teātra aktivitātēm iespējams iegūt arī mūsu lapā facebook.com:

https://www.facebook.com/jaunatnest...

kā arī mūsu lapā druagiem.lv:

Latvijas Jaunatnes teātris - draugiem.lv