Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:382, Did:0, useCase: 0


Daugavpils teātris Joku dienā piedāvā augstākās šķiras humoru

Redakcija
Redakcija

Daugavpils teātris Joku dienā piedāvā augstākās šķiras humoru
Foto: Džeina Saulīte

Pavasaris mūs lutina ar dažādiem svētkiem – gan oficiāli atzītiem, gan visnotaļ neformāliem. Tuvākie gaidāmie svētki, kas ar joni tuvojas, – 1. aprīlis jeb Vispasaules joku diena.

Daugavpils teātris šoreiz izmanto nestandarta pieeju un šajā dienā piedāvā noskatīties nevis vienkārši komēdiju, bet gan Antona Čehova „Kaiju” (rež. O. Šapošņikovs, G. Surkovs). Ne velti šo lugu pats tās autors savulaik ir nodēvējis par komēdiju.

Daugavpils teātra skatītājiem iepriekš tika piedāvāts iestudējums „Kaija. Under construction”, kas bija izaicinājums un vēl nebijis eksperiments gan Daugavpils teātrim, gan tā skatītājiem. Taču šobrīd izrāde, kura nemitīgi atradās tapšanas procesā, sasniegusi nākamo posmu – izrāde no eksperimenta pārtapusi izrādē tās tradicionālajā izpratnē. Tajā lomas vairs nespēlē divi aktieri, bet gan spēlē viens sastāvs.

Tieši 1. aprīlī skatītājiem ir unikāla iespēja noskatīties izrādi „Kaija”, kurā radošo meklējumu process ir noslēdzies un pirmo reizi „Kaija” ir tikai „Kaija”.

Sīkāka informācija - Daugavpils teātra mājas lapā www.daugavpilsteatris.lv , biļetes - teātra kasē (654 26520) un internetā www.bilesuparadize.lv.