Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Foto: Kā „Savādi gan!” komanda gatavojas jubilejai un decembra šoviem

Pašlaik aktīvi top TV3 Jaungada šovs „Savādi gan!”, kas jau 27.decembrī būs skatāms Latgales vēstniecībā “GORS”, 28.decembrī Valmieras Kultūras centrā, 29.decembrī – Jelgavā, Zemgales olimpiskajā centrā, 30.decembrī – Liepājas Olimpiskajā centrā, bet 31.decembrī – atjaunotajā VEF Kultūras pilī.

Šobrīd, ievērojot šova labākās tradīcijas, notiek aktīva gatavošanās, tiek filmēti skeči un parodijas, ko cilvēki šova norises vietās varēs redzēt video formātā. Kā atklāj šova veidotāji, viens no tiem vēstīs, kā ekstrasensu cīņās tiek atmaskoti oligarhi (ieskatam piedāvājam ekskluzīvu fotogaleriju!). Uz skatuves Baiba Sipeniece-Gavare ar Valteru Krauzi, tāpat kā pirms 18 gadiem iejutīsies vecīšu lomās, atveidojot Dzintru un Artūru, kas tolaik tautai bija tik ļoti mīļi un gaidīti tēli.

Biļetes uz šovu var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā: Bilesuparadize.lv

Foto: Māris Bartulāns, muzikaspasaule.lv
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk