Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 0


Dailes teātris viesosies Rojā

Redakcija
Redakcija

Ar izrādi “Kam no Vilka kundzes bail?” 9. maijā Dailes teātris viesosies Rojas Kultūras centrā.

Marta un Džordžs ir laulāts pāris, kurš spēlē bīstamas emocionālas spēles. Kad pēc viesībām viņiem uz dzērienu pievienojas otrs precēts pāris, izrādās, ka Martas un Džordža laulība ir uz sabrukuma robežas. Pazemojošos pārmetumos un agresīvā izsmieklā atklājas viss attiecību rūgtums un pieviltās cerības.

Taču nav jau tā, ka Nika un viņa Dārguma laulībā viss būtu ideāli. Pamazām sagraujot pašu izlolotās ilūzijas un atgriežoties pie sāpīgi neērtās realitātes, viņiem visiem kopā jāpārdzīvo šī „Valpurģu nakts" un eksorcisma rituālā jāizdzen no sevis dziļi slēptie dēmoni.

Edvarda Olbija luga „Kas baidās no Virdžīnijas Vulfas?" (1962) saņēmusi Tonija balvu kā gada labākā luga.
Šo attiecību drāmu Dailes teātrī iestudējis režisors Toms Treinis, tās māksliniece ir Pamela Butāne. Izrādē spēlē aktieri Agnese Zeltiņa (Marta), Ivars Auziņš (Džordžs), Andris Bulis (Niks) un Elīna Avotiņa (Dārgums).

Viesizrāde būs skatāma 9. maijā plkst. 19.00 Rojas Kultūras centrā, Zvejnieku ielā 5, Rojā. Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs.