epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Janvārī un februārī Rīgas Krievu teātrī atkal skatāma GRANĀTU APROCE

Drukāt
Vērtējums: +1

 

Šovakar, 17. decembrī, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī notika ceturtā sezonas pirmizrāde: "Granātu aproce" pēc Aleksandra Kuprina stāsta. Dramatizējumu veidojusi un darbu iestudējusi režisore Irina Keručenko. Izrāde būs skatāma arī janvārī un februārī

"Granātu aproce" – viens no vispoētiskākajiem krievu literatūras sacerējumiem. Stāsts par lielo mīlestību, "kuru var piedzīvot tikai reizi tūkstoš gados", bijis sarakstīts 1910. gadā, turklāt par pamatu sižetam kalpojuši reāli notikumi. Savā dzimšanas dienā kņaziene Vera Nikolajevna Šeina dāvanā no sava sena, tomēr joprojām nezināma pielūdzēja saņem granātu aproci, turklāt starp akmeņiem ir kāds ļoti rets eksemplārs – zaļais. Kas gan ir nezināmais dāvinātājs? Un, kad viņš beidzot pārstās apgrūtināt precēto sievu ar savām vēstulēm?... Un, kā gan turpināt dzīvot, zinot, ka lielā mīlestība ir pagājusi tev garām?

Lomās: Leonīds Lencs, Jana Herbsta, Jevgeņijs Korņevs, Jūlija Berngardte, Sergejs Gorohovs, Vitālijs Jakovļevs, Aleksandrs Maļikovs, Ņina Ņeznamova, Maksims Busels, Anastasija Rekuta-Džordževiča, Igors Nazarenko, Artūrs Trukšs, Tamāra Sudņika, Dana Čerņecova, Daņila Solovjovs.

Tuvākās izrādes 15. un 17. janvārī, 1., 2. un 16. februārī. Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs

KultūrasVēstis.lv un EpadomiTV piedāvā izrādes videofragmentus un aktrises Janas Herbstas pārdomas par izrādi.

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Tad, kad mēs ar prātu izdomājam biznesa plānus, kad mēs saliekam vēl ciparus apakšā – viss ir ļoti skaisti. Tāpat arī tad, kad mēs pārzinām tirgu vai pašu darbības nozari – viss ir ļoti jauki, bet… vājā vieta tajā visā ir tā, ka mēs visu laiku lietojam savu prātu, tas nozīmē – kreiso smadzeņu puslodi. To loģisko puslodi, kurā mēs neļaujam vaļu emocijām, un līdz ar to daļa šīs informācijas nekad nenokļūst sirdī.
Un var gadīties tā, ka mums, visu mūžu strādājot, nāk ļoti daudz naudas, bet sirds tur galīgi nav klāt. Un tad iznāk tāda lieta, ka sāk kaut kas jukt...
Un ko tu lai dari, ja naudas nav un arī sirds tev nestāv klāt?
Sāk jukt. Un tad brūk un brūk…

/Aktieris Varis Vētra/

Avots: EpadomiTV arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk