epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: 17. janvārī Dailes teātrī iespēja atkal redzēt asiņaino stāstu "Ugunsgrēki"

Drukāt
Vērtējums: +2

 

17. janvārī Dailes teātra Mazajā zālē iespēja redzēt 2014./15. gada sezonas izrādi ''Ugunsgrēki". Vidusskolēniem un studentiem otrdienas izrādei 50% atlaide. Piedāvājam noskatīties izrādes fragmentus no KultūrasVēstis.lv un Epadomi TV arhīviem.

Viens plus viens ir divi? Ne vienmēr. Dailes teātra Mazajā zālē 2015. gada 8.janvārī pirmizrādi piedzīvoja Važdi Muavada luga „Ugunsgrēki" režisora Mārtiņa Eihes versijā. Fantastiska izrāde ar neticamu, asiņainu, naida un arī mīlestības pilnu sižetu. Atrisinājums liek skatītājiem zaudēt valodu līdzīgi kā lugas varoņiem. Pie kam sižets balstīts uz reāliem notikumiem Libānā, kur 70-tajos gados notika drausmīgi asiņais karš, kurā viens otru nogalināja, spīdzināja un izvaroja arī tautieši un neviens īsti nesaprata, kāpēc karo un kurš pret kuru karo

Lomās: Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Navāla), Ieva Segliņa (Žanna), Gints Andžāns (Simons), Gints Grāvelis (Nihads / Vahabs / Malaks / Antuāns), Intars Rešetins (Hermils Lebels), Elīna Dzelme (Džihane / Nazira / Kaujinieks / Fotogrāfe), Dārta Daneviča (Sauda / Elhame), Dainis Grūbe (Ralfs / Abdelsamads / Ārsts / Gids / Skolas pārvaldnieks / Šamsedins)

Tuvākās izrādes: 17. janvārī. Biļetes nopērkamas Dailes teātra un Biļešu paradīzes kasēs. Epadomi un KultūrasVēstis.lv piedāvā izrādes fragmentus

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Līdzīgi kā skaistums un mīlestība, māksla nav racionāli skaidrojama – tā ir sajūtama. Pieredze, ko var gūt mākslā, ir teju bezgalīga, jo mākslas formas ir daudzveidīgas un ir dažādi veidi kā atrast sevi mākslā.
Māksla paver plašāku redzesloku, jo caur mākslu var iepazīt dažādas personības un citu valstu kultūru. Tāpēc tas ir veids kā sevi bagātināt.

/Stiliste Santa Bindemane/

Avots: KultūrasVēstis.lv arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk