Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:124, Did:0, useCase: 0


Apgāds „Jumava” laidis klajā jaunāko Teda O Nīla „Elfiņu” sērijas grāmatu „Ziemassvētku prieks”

Redakcija
Redakcija

Teds ONīls ir sarakstījis vairākas Elfiņu palīdzības grāmatiņas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Šajā sērijā iznākušas tādas grāmatas kā „Mazuls nāk”, Kā kļūt par labu draugu”, „Mieru, tikai mieru”, „Prieks būt pašam”, „Droši uz skolu”.
Autors ir ieguvis maģistra grādu angļu valodā Indianas pavalsts universitātē un ilggadēji strādājis reliģiozo tekstu izdevniecībā Sinsinati pilsētā.

Lai nu kam, bet bērniem nav nepieciešams atgādināt, ka Ziemassvētki ir nozīmīgi, jo lielakoties viņi, svētkus gaidot, bez teikšanas viegli ļaujas satraukumam un gaidām! Un tomēr tieši bērni ir tie, kuri visātrāk piemirst, kas šajā laikā ir vissvarīgākais, atzīst autors. „Tas daudzējādā ziņā atkarīgs no tā, ko mūsu kultūra - un mēs paši - mācām, veidojam tradīcijas. Ir kultūras, kurās Ziemassvētkus nesvin. Daudzās pasaules vietās cilvēki svin ziemas saulgriežus, un šiem svētkiem ir senas tradīcijas un noteikti rituāli.”

Galu galā, Ziemassvētki, autoraprāt, vēsta par mīlestību. Mīlestība tiek atsūtīta no debesīm, lai dzīvotu mūsos – un – vēl svarīgāk - mūs izglābtu. Šī mazā, ilustrētā grāmatiņa mēģina šo svarīgo vēstījumu nodot tālāķ bērniem.

Pazīstamā Dr. psych., mg. Arts, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Diāna Zande šo grāmatu vērtē kā labu palīgu dialogā, kas katru gadu norisinās vecākiem ar bērniem par Ziemassvētku vecīti, rūķīšiem un Kristus bērniņu.