Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 0


Grupa BI-2 kopā ar Latvijas simfonisko orķestri Rīgā izpildīs jaunas hitu versijas

Redakcija
Redakcija

20.martā plkst. 20:00 “Arēna Rīga” notiks leģendārās Krievijas rokgrupas BI-2 un Latvijas simfoniskā orķestra koncerts, diriģents Krievijas nopelniem bagātais mākslinieks Fēlikss Aranovskis. Kā viesmāksliniece koncertā piedalīsies arī etnodžeza dziedātāja, maskaviete Tīna Kuzņecova.

Šodien nevienam nav jāstāsta par to, kas ir BI-2. Miljoniem cienītāju visā pasaulē, regulāras turnejas ASV un Eiropā, vairāk ne trīsdesmit gadu ilgi muzikālie panākumi – tas viss ir augstākās kvalitātes apliecinājums. Grupa laidusi klajā desmit albumus, tās kompozīcijas ieguvušas neskaitāmas mūzikas nozares godalgas, tostarp World Music Awards, Krievijas nacionālo prēmiju mūzikā, “Zelta gramofonu”, “Čārtu duci”, mūzikas kanālu “Muz-TV”, MTV, Ru.tv apbalvojumus.

Koncertā mūziķi izpildīs kompozīcijas no jaunākā studijas albuma “BI-2 & simfoniskais orķestris”, kura skaņu pēcapstrāde 2019.gadā notika visā pasaulē zināmajā Londonas studijā Abbey Road. Simfonisku skanējumu kompozīcijām kopā ar komponistu, grupas BI-2 dziesmu autoru Šuru un skaņu režisoru Sergeju Boļšakovu veidoja pasaulē populārais skaņu inženieris Mailzs Šovels (Miles Showell), kā arī Grammy, Emmy un Oskara (par skaņu celiņu filmai “Bohēmijas rapsodija”) balvas ieguvējs Sems Okels (Sam Okell), kas ir strādājis pie The Beatles, Graham Coxon, One Direction, PJ Harvey albumiem un neskaitāmu filmu un seriālu mūzikas, tostarp skatītājiem labi pazīstamajām “Gravitāte”, “Harijs Poters un nāves dāvesti”, “Hobits”, “Karalis Arturs. Leģenda par zobenu”, u.c.

Unikālā koncerta laikā Rīgas iedzīvotāji un viesi dzirdēs ne tikai studijas ierakstu “BI-2 & simfoniskais orķestris”, kurā tika iekļautas dziesmas no grupas desmitā albuma “Notikumu horizonts”, bet ar citas kompozīcijas, kurām līdz šim nav bijis aranžējuma ar orķestri, un, protams, visspilgtākos un iemīļotākos hitus.

Kā īpaši aicināta māksliniece BI-2 koncertā šoreiz uzstāsies etnodžeza dziedātāja no Krievijas, komponiste, aranžētāja, muzikālo projektu Zventa Sventana un My-Ti dibinātāja, kā arī Pirmā kanāla televīzijas projekta “Golos” fināliste, neatkārtojamas balss īpašniece Tīna Kuzņecova. Kopā mūziķi izpildīs vairākas kompozīcijas, tostarp arī “Mans rokenrols”.

Organizē: IZO Events

Biļetes uz pasākumu: https://www.bilesuserviss.lv/rus/bi...

Pasākuma lapa Facebook: https://www.facebook.com/events/480...