Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:417, Did:0, useCase: 0


Draugiem Group sadarbībā ar Ziedot.lv ievieš unikālas ziedojumu dāvanu kartes

Redakcija
Redakcija

Lai rosinātu jaunu dāvināšanas kultūru Latvijā, Draugiem Group uzņēmums GiftCard sadarbībā ar ziedošanas platformu Ziedot.lv uzsāk unikālu ziedojumu dāvanu karšu tirdzniecību, kas paredz dāvanas saņēmējam izvēlēties, kam ziedot dāvināto summu.

“Latvijas iedzīvotāji un uzņēmumi sev svarīgos brīžos viesus aizvien biežāk lūdz dāvanām domāto summu ziedot kādam labdarīgam mērķim. Draugiem Group izstrādātais risinājums palīdzēs šo procesu padarīt ērtu, vienkāršu un ļoti personisku. Dāvanu kartes saņēmējs Ziedot.lv mājaslapā varēs izvēlēties, kam ziedojumu novirzīt. Ziedot.lv cer, ka šādi tiks veicināta labdarība un izpratne, ka ziedojums var būt dāvana,” jauno ziedošanas veidu pamato Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

“Tas ir ļoti ērti un vienkārši - pa ceļam ieskrien kādā no tuvākajiem veikaliem un no kopējā klāsta izvēlies jubilāram atbilstošu dāvanu karti, kuru viņš varēs iztērēt tikpat ierastā veidā kā jebkuru maksājumu karti,” stāsta GiftCard vadītājs Artis Rozentāls.

Papildus Ziedot.lv dāvanu kartēm GiftCard piedāvās arī tradicionālās dāvanu kartes no tādiem zīmoliem kā Picu darbnīca, zinātkāres centrs ZINOO, sporta veikals Fans, kā arī no kosmētikas zīmola Stenders, restorāna Bangerts, sporta un atpūtas centra Bowlero, Hotel Jūrmala SPA, bērnu preču veikala Lāčuks, iepirkšanās portāla PerkamKopa.lv, kinoteātra Forum Cinemas, Eklērnīcas Raunas Dārzs, aktīvās izklaides vieta Drifta halle un ēdināšanas vietas Delisnack Rīga. Dāvanu karšu izvēle regulāri tiks paplašināta.

GiftCard dāvanu kartes darbojas līdzīgi tradicionālajām maksājumu kartēm, ar kurām var iepirkties gan tirdzniecības vietās, gan internetā. Izvēloties karti veikalā no GiftCard stenda, tā pie kases ir jāaktivizē, un dāvanu karte uzreiz ir gatava lietošanai.

Dāvanu kartes var iegādāties vairākos RIMI veikalos visā Latvijā. Sākotnēji tās būs pieejamas 25 veikalos, un pakāpeniski tiem pievienosies arī pārējie.

Vairāk informācijas: Dāvanu kartes svinīgai ikdienai un ikdienišķiem...