Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:287, Did:0, useCase: 0


Nākamā lapa

Vai ir labi nodarboties ar seksu tieši pirms gulētiešanas un kā tas ietekmē miegu 20.11.2020 23:43

Medicīniski seksam piemērotākais laiks ir no rīta starp 4:00 un 7:00, kad dažu hormonu, tai skaitā, testasterona līmenis sasniedz savu augstāko punktu. Un tas arī ir labākais pamošanās veids, lai moži iesāktu dienu. Jo labs sekss = labs miegs. Un otrādi.

Tuvības baudīšana netradicionālos apstākļos pie dabas 15.11.2020 21:50

Vasara ir laiks, kad mūsu seksualitāte ir uz visaugstākā viļņa. Siltais laiks, saulīte un daba vilina izbaudīt mīlas priekus ārpus ierastās vides. Tomēr neapdomīga rīcība var sagādāt nepatīkamas izjūtas, veselības problēmas un pat dramatiskus dzīves brīžus gan sievietēm, gan vīriešiem – nevēlama grūtniecība, aborts, seksuāli transmisīvās slimības (STS), savainojumi u.c. Tādēļ, lai vēlāk vasaras karstās izpiecas asociētos tikai ar patīkamām izjūtām, ir svarīgi ievērot dažus nosacījumus, dodoties tur - ārā.

Ko darīt, ja partneris tevi pameta? 14.11.2020 21:48

Tāds pārdzīvojums sāpina un pazemina pašapziņu. Atstāj sirdī rētas un liek justies nevajadzīgam. Geštalt-terapeite Anastasija Gurņeva palīdz paraudzīties uz situāciju no cita skatupunkta un sniedz praktiskus padomus, kā atgūt normālu pašsajūtu.

3 seksuālie vīrieša noslēpumi, rūpīgi slēpti no sievietēm 27.10.2020 20:50

Šķiet, ka pateicoties bezgalīgiem intīmās dzīves pētījumiem un personīgajai seksuālajai pieredzei, sievietēm būtu jāzina viss par vīrieša vēlmēm, fantāzijām un patikšanām. Taču tā tas nav. Ne visu vīrieši atklāj un ne visu stāsta, pat vairāk,- ir lietas, kuras tiek rūpīgi slēptas. Iepazīsties ar 3 lielākajiem noslēpumiem, kurus vīrietis labprātāk paturētu noslēpumā.

Tests: Kāda ir tava attieksme pret seksu? 25.10.2020 21:43

Tests palīdzēs saprast, kādu lomu tavā dzīvē spēlē sekss, vai tu vari bez tā iztikt vai arī tev būtu neiedomājami dzīvot bez seksa, vai tavā izpratnē ir iespējams sekss bez mīlestības utt. Atbildi godīgi, nemēģini izskatīties ar brīvākiem uzskatiem (vai otrādi - kautrīgāka), nekā esi patiesībā.

Sekss veselībai 24.10.2020 21:09

Sekss tik tiešām ir veselības avots, taču tikai tādā gadījumā, ja dzimumattiecību rezultātā tiek gūts gan fizisks, gan emocionāls apmierinājums

9 pazīmes, kas liecina, ka sieviete grasās šķirties 23.10.2020 23:38

Sievietes pacietība un mīlestība dažkārt izbeidzas un tad ierasto “es tevi dievinu” aizstāj “ardievu, mīļais”. Iemesls tik straujām garastāvokļa izmaiņām ne vienmēr saistīts ar sāncenša parādīšanos. Kā savlaicīgi saprast, ka mīļotā gatava tevi pamest uz visiem laikiem, stāsta psiholoģe Anna Hnikina.

Par ko seksā sapņo vīrieši? 22.10.2020 21:11

Daudziem vīriešiem ir erotiskās fantāzijas, par kurām viņi neuzdrošinās runāt skaļi. Seksuālās fantāzijas ir pilnīgi dabiskas. Bet dalīties ar tām un iemiesot dzīvē vajag ļoti piesardzīgi un ne vienmēr. Kāpēc? Psihoanalītiķi analizē visizplatītākās no tām un paskaidro, ko nozīmē šie scenāriji.

Ko par sievieti var pastāstīt viņas krūšu forma 19.10.2020 22:25

Speciālisti apgalvo, ka daudzi vīrieši jau pirmajā randiņā min, kā gan viņu jaunā simpātija uzvedīsies gultā? Vai uzreiz piekritīs tuvībai vai kādu laiku liks pagaidīt? Vai viņa būs temperamentīga, vai arī ilgi "iesildāma? Atbldēt uz šo jautājumu nespēj neviens. Kaut gan atbildes uz šiem jautājumiem vīrieši meklējuši jau viduslaikos. Un, iedomājieties, atraduši! XVIII gs. Spānijā par sievietes raksturu un temperamentu sprieda pēc viņas krūšu formas. Tieši tajā laikā radās zinātne, ko dēvē par sternomantiju.

Emocionālais incests: kad garīgās tuvības ir par daudz 17.10.2020 21:23

Atvērtas, uzticamas attiecības ar bērnu ir tas, ko tiecas sasniegt daudzi mūsdienu vecāki. Bet kur ir tā robeža, aiz kuras tuvība kļūst neveselīga un traucē bērniem attīstīties?

Kā saprast, vai neesi kļūdījies partnera izvēlē? 11.10.2020 21:26

Tu jau esi ar kādu kopā, bet vari pārbaudīt, vai šis cilvēks tiešām ir tavs. Pat ja nebūs ideālas sakritības, klausi savu sirdi. Taču, ja uz daudziem jautājumiem atbildēsi “nē”, padomā, dabu nepiemānīsi..

Tests: Vai proti mīlēt? 11.10.2020 16:00

Tev šķiet, ka tas ir vienkāršs jautājums? Nē, tā tas nav. Tu vari patiesi ticēt, ka lai nu kurš, bet tu noteikti proti mīlēt, bet taviem tuviniekiem var būt pilnīgi atšķirīgs viedoklis. Tu domā, ka tava piekasīšanās un burkšķēšana liecina par rūpēm un bažām par mīļotajiem cilvēkiem, bet apkārtējie uzskata, ka esi īgņa vai garlaicīgs tips. Tāpēc nesteidzies ar secinājumiem, labāk atbildi uz testa jautājumiem, un tad daudz kas noskaidrosies. Nebrīnies, ja kādi jautājumi šķitīs pilnīgi neatbilstoši - patiesībā tie palīdz atklāt dažus tava rakstura aspektus.

Erotiskās veļas noslēpumi 10.10.2020 21:07

Jūs vēlaties, lai šī nakts nelīdzinātos citām? Vēlaties sajust sava vīrieša apbrīnu un kļūt par viņa nakts karalieni? Nav problēmu! Uzģērbiet skaistu, erotisku apakšveļu, iedarbiniet savu fantāziju un atklājiet savu erotismu! Uz priekšu pretī prieka uzplūdumam un neaizmirstamiem mirkļiem!
Pidžamas un naktskrekli? Tie mums šovakar nebūs vajadzīgi! Šovakar mēs savaldzināsim savu vīrieti ar erotisku apakšveļu.

Ieteikumi: ko nevajadzētu vilkt, dodoties uz kāzām 08.10.2020 14:21

Kāzas ir svinīga un nozīmīga diena jebkura cilvēka dzīve. Nevienas kāzas nav iedomājamas bez jauna pāra sveicējiem jeb viesiem. Saņemot ielūgumu uz kāzām, nereti rodas jautājums, ko vilkt mugurā? Ja kāzām ir noteikts dress kods, ko parasti norāda ielūgumā, tad ar apģērba izvēli nevajadzētu būt problēmām. Noteikti jāņem vērā, vai kāzas notiks iekštelpās vai ārpus telpām. Tas ir būtiski apavu un virsdrēbju izvēlē. Latvijā tas ir īpaši svarīgi, jo laikapstākļi ne vienmēr mūs lutina ar patīkamu laiku. Bet, ko darīt, ja dress kods nav norādīts, un šīs ir pirmās kāzas, kurās esat ielūgti? Tad Jums ir vērts atklāt dažas būtiskas lietas, kuras būtu vēlams ievērot, izvēloties sieviešu kleitas vai vīriešu uzvalkus.

Vīrieša seksualitāte tantras skatījumā 06.10.2020 22:33

Piedāvājam rakstu no igauņu tantriskās terapijas speciālistes Katrinas Urmas par vīriešu seksualitāti no Tantras prakses skatu punkta.

Kā rast drosmi pateikt “Es tevi mīlu”? 05.10.2020 20:36

Daži cilvēki šos vārdus var skandināt kaut vai no rīta līdz vakaram. Citiem tie nāk pār lūpām grūtāk. Kāds varbūt visi dzīvi nav sadūšojies tos izteikt un nebūt nav par to priecīgs, bet neko ar sevi nevar padarīt. Pat ja viņu apber ar mīlestības apliecinājumiem, no sevis šos vārdus izdabūt nespēj. Motivācijas koučs no Francijas Deivids Larošs pēc savas pieredzes zina, cik grūti tas dažreiz ir. Viņam nenācies viegli pateikt šo īso frāzi tēvam.

Ģimenes līgums – pamats vai šķērslis stabilām attiecībām? 04.10.2020 15:10

Piekritīsiet, ka daudz vieglāk spēlēt, ja spēles noteikumi iepriekš saskaņoti. Protams, katrā ģimenē laika gaitā izveidojas savi spēles noteikumi, savi likumi un kārtība, taču tas notiek "pieslīpējoties" mēģinājumu un kļūdu, konfliktu un krīžu ceļā.

12 komplimenti sievietei, kurus nevajadzētu lietot 30.09.2020 21:01

Tu no visas sirds uzslavēji draudzenes jauno kleitu, bet viņa apvainojās? Sajūsminājies par ceļabiedrenes sievišķīgajām formām, bet priecīga “paldies” vietā dzirdēji “tu vispār domā, ko runā”? Pieminēji kolēģes panākumus, un tagad viņa vairs nerunā ar tevi? Kādus komplimentus noteikti nav vērts teikt citiem, ja nevēlies sabojāt viņu noskaņojumu, stāsta psiholoģe Marija Merkulova.

Tests: uz kuru no septiņiem laulību veidiem tu tiecies 28.09.2020 13:45

Tests noderēs tiem un tām, kuriem aktuāla stāšanās laulībā. Izrādās – nepietiek ar to, ka saproti – gribu precēties. Būtu interesanti un svarīgi noskaidrot, kāda veida laulību tu vēlies, kāds ir tavas vēlmes – apprecēties - motīvs.

Pieskārienu valoda guļamistabā 26.09.2020 00:09

Ikvienam sajūtas no pieskārieniem var būt atšķirīgas, kādam patīk maigi, kādam spēcīgāki glāsti, taču jebkuri silti pieskārieni izstaro mīlestību un starp diviem mīlošiem cilvēkiem tās nekad nevar būt par daudz. Būtiskākais ir "iedarbināt" izdomu un piepildīt to dzīvē, izrunājot ar partneri priekšlikumus, kuri otram var nešķist pieņemami. Nekādā gadījumā nevajadzētu slēpt no partnera savas visdziļakās vēlmes, bet tieši padalīties ar tām, jo kā gan citādi, lai viņš zinātu, kas otram sagādā vislielāko baudu. Jo vairāk abi partneri ļausies fantāzijām, jo krāsaināka būs to seksuālā dzīve.

4 laimīgas seksuālās dzīves baušļi 21.09.2020 22:28

Par to, kā attiecībās saglabāt kaisli, sarakstītas daudzas rokasgrāmatas, bet pat virtuozākā tehnika nepalīdzēs pie vārdiem “es negribu”. Ja nav vēlmes un iekāres, bezjēdzīgi apspriest veidus, kā tās apmierināt. Tāpēc galvenais ilgtermiņa attiecību noslēpums ir - vēlēties šīs attiecības.

Tests. Cik stipra ir jūsu seksuālā aizrautība 20.09.2020 20:44

Piedāvājam jums angļu psihologa V. Kolmana testu.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa (9. daļa) 15.09.2020 22:39

Attiecību speciāliste Barbara De Endželisa savā grāmatā klāsta, kā rast atrisinājumu daudzās samilzušās attiecību problēmās un kā līdz tām nenokļūt. Tajā iekļauti arī divdesmit dažādi ievērojamākie iemesli, kas negatīvi ietekmē pāra seksuālās attiecības un lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa.

Sieviešu skatījums: no kādiem vīriešiem izvairāmies iepazīšanās vietnēs 14.09.2020 22:27

Vīriešiem, kuri cer atrast mīļoto, nevis meiteni uz vienu nakti, jāpievērš uzmanība desmit “stop” signāliem, kas brīdina sievietes: "Nav vērts viņam atbildēt."

Kāpēc tevi ir tik grūti mīlēt: grūtības mīlestībā atbilstoši zodiaka zīmēm 05.09.2020 16:36

Arī mīlas attiecībās izpaužas individuālā rakstura iezīmes, taču dažreiz tās apgrūtina saprašanos ar mūsu iespējamo otro pusīti. Vai zinājāt, ka dažas no šīm īpatnībām saistītas ar tavu zodiaka zīmi? Uzziniet, kas tik ļoti traucē jums mīlestībā.

12 iemesli, kāpēc sekss ir veselīgs 21.08.2020 21:30

Brīdī, kad pārņēmusi slikta pašsajūta vai nomoka galvassāpēs,der padomāt, vai tiešām ir vērts attiekties no tuvības ar partneri. Zinātnieki ir pierādījuši, ka regulārs sekss pozitīvi ietekmē cilvēka pašsajūtu un organisma veselību.

Kāpēc sievietes melo par savu seksuālo dzīvi 03.08.2020 14:21

Kuram gan nav gadījies samelot, ja kāds nevēlams ziņkārīgais pajautājis, vai viņam ir partneris? Kurš gan nav izlicies, ka guvis gultā baudu, kaut arī tā nebija taisnība?

Kā rīkoties, ja nācies piedzīvot krāpšanu 30.07.2020 15:55

"Es tev tik ļoti ticēju!" Dusmas, aizvainojums, pazemojums, vilšanās, sāpes, apjukums... Saskaroties ar nodevību, mēs varam izjust veselu emociju gammu. Kā tikt ar tām galā? Noteikumi tiem, kurus piekrāpa.

9 viegli pieejamo sieviešu īpašības, kuras derētu ņemt vērā 08.07.2020 15:15

Pretēji izplatītajam uzskatam, ka vīrieši pēc savas dabas ir mednieki un tāpēc meklē vienīgi nepieejamas sievietes, kuras viņiem būs interesanti pakļaut, daži spēcīgā dzimuma pārstāvji atzīstas, ka viņiem ir daudz interesantāk komunicēt ar viegli pieejamām dāmām. Viņas apbur ar savu tiešumu un drosmīgiem uzskatiem par dažām lietām. Ar ko vēl vīriešus piesaista šādas sievietes un kādas viņu īpašības derētu pārņemt tām, kurām nav izdevies izveidot nopietnas attiecības, vēsta Passion.ru.

Striptīzs mīļotajam. Video un 10 svarīgi nosacījumi, lai viss izdotos 01.07.2020 22:28

Tu zvani viņam uz darbu, noslēpumaini jautā, cikos viņš būs mājās un lūdz pa ceļam nopirkt šampanieti....

Vakarā, kad zini- viņš, tulīt, tūlīt būs klāt, tu zvani viņam vēlreiz, lūdz uzlikt tevis sagatavoto mūziku un ērti iekārtoties uz dīvāna.

Pēc dažām minūtēm atveras ārduvis, sāk skanēt mūzika, un tu līganā gaitā, ar kārdinošu smaidu uz lūpām, ienāc istabā, un sāc novilkt pirmo apģērba gabalu...

12 aksiomas, kas palīdzēs saprast Vīrieša un Sievietes atšķirības 27.06.2020 17:35

Dažu ļoti svarīgu vīriešu un sieviešu psiholoģijas aspektu nepārzināšana rada neizpratni, apjukumu un kaitinošas kļūdas. Praktizējošā psiholoģe, personības izaugsmes semināru vadītāja Andžela Haritonova piedāvā apskatīt dzimumu psiholoģijas svarīgākos momentus. Tos var uzskatīt par aksiomām.

Kā uz visiem laikiem nepalikt vientuļajai mātei. Iepazīšanās kļūdas pēc šķiršanās 26.06.2020 13:15

Dzīve nebeidzas ar šķiršanos un neaprobežojas tikai ar rūpēm par bērniem. Kādas kļūdas visbiežāk pieļauj vientuļās mātes, mēģinot sakārtot savu personīgo dzīvi? Kā no tām izvairīties? Atbild psihologi.

Avārijas kontracepcija – glābšanas riņķis, nevis aborts 24.06.2020 09:36

Situācija, kad tuvības brīdī notiek avārija, var gadīties ikvienam, arī esot ilgstošās attiecībās. Lai kāds arī būtu šī starpgadījuma iemesls – kļūme ar prezervatīvu, aizmirsts iedzert ikdienas kontracepcijas tableti vai kāda cita neparedzēta situācija – pastāv grūtniecības risks. Ja pāris nav gatavs bērniņam, avārijas kontracepcija var kalpot kā glābšanas riņķis, kas novērš grūtniecību pirms tās iestāšanās.

TESTS: Vai tu spēj padarīt savu vīrieti par miljonāru? 11.06.2020 10:43

Kāda atjokos, ka pavisam noteikt spētu, ja vien viņš pirms tam būtu miljardieris. Tomēr ideja par izcilām, gudrām sievietēm, kas stāv aiz veiksmīgajiem vīriešiem, nav pārspīlējums, kompliments sievietēm vai leģenda. Patiešām, daudzos gadījumos vīriešu apskaužamākā un žilbinošākā karjera nebūtu notikusi bez garīgi stipru sieviešu klātbūtnes viņu dzīvē. Vai tu esi viena no tādām? Vai varētu pārvērst savu vīru/mīļoto par diktatoru, prezidentu, atzītu ģēniju vai miljonāru? Godīgi atbildot uz testa jautājumiem, to uzzināsi un saņemsi padomu, ko sevī mainīt, ja tev nepiemīt iedzimtas spējas tuvināt savu otro pusīti panākumiem.

Ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu – mīts vai patiesība? 10.06.2020 10:41

Kurš gan no mums nav dzirdējis šo viedo vecmāmiņu padomu, kas vēsta - ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu. Bet - vai arī mūsdienās šī senču paruna joprojām darbojas? Un kā īsti uztvert tās vēstījumu?

Kā attieksme pret ēdienu parāda attieksmi pret seksu 03.06.2020 23:25

Ēdiens un sekss ir atšķirīgas, bet vitāli svarīgas fizioloģiskās vajadzības. Psiholoģe Eva Hazina uzskata, ka tām ir daudz kopīga: pēc tā, kā cilvēks izvēlas ēdienu un kā ēd, var saprast, kāds viņš ir gultā.

Kā atšķirt – mīlestība vai draudzība? 03.06.2020 16:46

Draudzībai un romantiskām attiecībām ir daudz kopīga, tāpēc dažreiz viegli sajaukt vienu ar otru. Kur ir robeža starp draudzību un mīlestību? Vai vajadzētu palikt labākajiem draugiem vai spert soli pretī kam vairāk? Kā saprast, ko patiesībā jūtam? Atbild psiholoģe Terēza Didonato (Theresa E. DiDonato).

Jauns jēdziens – mikrokrāpšana 02.06.2020 14:15

Psiholoģijā salīdzinoši nesen parādījies jēdziens “mikro – krāpšana”. Tāda uzvedība atrodas uz robežas starp uzticību un neuzticību - cilvēks, būdams attiecībās, pārsniedz pienācīgas uzvedības robežas.

Tests: vai tev piemīt ar seksu saistīti kompleksi vai fobijas 29.05.2020 23:29

Izvēlies vienu no piedāvātajiem atbilžu variantiem un saskaiti punktus.

Pirmais sekss var nesagaidīt Covid-19 krīzes beigas 26.05.2020 18:50

Latvijā un Eiropā pusaudži uzsāk dzimumdzīvi vidēji 16 gadu vecumā. Jaunieši drīz dosies vasaras brīvdienās un pavadīs vēl vairāk laika kopā. Lai arī vakcinācija pret cilvēka papilomas vīrusu (CPV) nav neatliekamo medicīnisko manipulāciju augšgalā, par to pusaudžu vecuma meiteņu vecākiem tomēr ir nopietni jādomā – vakcīna pret CPV visefektīvākā ir tieši pirms dzimumdzīves uzsākšanas.

Nākamā lapa