Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


27. jūnija horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Redakcija
Redakcija

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv. Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Piemērota diena, lai nāktu klajā ar iniciatīvām, kuras atbalstīs plašāks sabiedrības vai līdzīgi domājošo loks. Ar skaistām idejām uz lūpām Auni dosies visiem pa priekšu, tomēr neaizmirsīs arī par savu labumu un ienākumiem.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Risinājums sarežģītai situācijai pie Vēršiem var atnākt caur sapņiem vai kāda negaidīta intuitīva uzplaiksnījuma veidā. Vajag tikai noticēt savām sajūtām un nebaidīties no tām. Svarīgi ieklausīties arī citu viedokļos.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Kāds uzņēmīgs draugs vai padomdevējs var sniegt nepieciešamo atbalstu, lai Dvīņi varētu īstenot tās pārmaiņas dzīvē, par kurām jau kādu laiciņu sapņo. Pašsajūtai būs tendence arvien uzlaboties.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēzis aktīvi iesaistīsies organizēšanā, vadīšanā un izrīkošanā. Vislabāk šobrīd veiksies pasākumi, kas pulcēs ap sevi plašāku publiku. Palīdzēs praktiska pieeja lietām un konstruktīva domāšana.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Jauni sadarbības veidi vai negaidītas izmaiņas jau esošajos līgumos pavērs plašākas iespējas izpausties. Lauvas zibenīgi spēs noreaģēt uz jauno situāciju un pieņemt pareizos lēmumus. Veiksmīgs ceļojums.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Pavērsies jaunas uzņēmējdarbības iespējas. Veiksmīgi izdosies nonākt pie izdevīgiem līgumiem un risinājumiem gan attiecību jomā, gan profesionālās pārrunās. Iespējama arī darba vai dzīvesvietas maiņa.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Iespējams, kāds Svaru radošās spējas piedāvās pārvērst veiksmīgā biznesā. Ieteikums – "nestrēbt karstu", bet izrunāt visus par un pret. Tā izdosies panākt sev labākus līguma nosacījumus. Izmaiņas attiecībās.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Izcelsies ar oriģinālām idejām un izgudrojumiem, kas pārsteigs ne vienu vien darba kolēģi. Tāpēc svarīgi "neturēt sveci zem pūra" un ļaut brīvi izpausties tam, kas reizēm šķiet nereāls vai pārāk neparasts.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Necerēti labi ienākumi vai veiksmīgs darījums ar nekustamo īpašumu pietuvinās Strēlniekus sapnim par neatkarību un brīvību no jebkādiem ierobežojumiem. Laba diena biznesa pārrunām un radošiem darbiem.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Dzīve Mežāžiem būs sagatavojusi patīkamu pārsteigumu. Parādīsies jaunas iespējas biznesā, kā arī atradīsies risinājumi dažādām problēmām. Pamazām, bet pilnīgi noteikti lietas sāks atrisināties.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Drosme un gribasspēks, izlēmība un aktīva rīcība ieviesīs zināmas pārmaiņas Ūdensvīru ikdienā. No tā gan nebūtu jābaidās, jo kurš gan cits, ja ne Ūdensvīrs, prot uztaisīt mazu revolūciju uz līdzenas vietas.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Visi nosacījumi ir labvēlīgi tam, lai Zivis vairotu savu ienākumus, tā padarot skatu uz nākotni daudz optimistiskāku. Izdosies likt lietā neparastas idejas un nodibināt vajadzīgos kontaktus.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre

www.astrologi.lv