Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Kāda elle sagaida katras zodiaka zīmes pārstāvjus?

Redakcija
Redakcija

Ar paradīzi viss skaidrs – putniņi čivina, miers un harmonija, paradīzes dārzi, vārdu sakot, pilnīga svētlaime. Par elli ir cits stāsts - uguns zem katla katrai zodiaka zīmei pakurta savā veidā. Kādas mūžīgās mokas sagatavotas katras zodiaka zīmes pārstāvim, ja tam pagadīsies nokļūt ellē, vēsta šis horoskops.

Auns: nekontrolējamu notikumu elle

Aunu ellē velni ir, maigi izsakoties, pavisam nekompetenti, jo tēlaini sakot – rokas tiem aug no pakaļas. Un neko tur nevar padarīt! Aunam nav atļauts vadīt šo nejēgu baru un virzīt pa īsto ceļu. Iedomājieties, šie velni pat sērkociņu neprot kārtīgi uzraut. Arī katls uzstādīts šķībāk par Pizas torni, tūlīt apgāzīsies. Aunam ir bezspēcīgi jānoraugās šajā bardakā, jāuztraucas un jāmokās, ka viņu kompetentais viedoklis nevienu neinteresē.

Vērsis: svētdienas šopinga elle

Dzīvē Vēršiem reizēm izdevās izmukt no svētdienas iepirkšanās maratona, bet ellē durvis ir aizslēgtas, nekur neiziesi un taksometru neizsauksi. Praktisko Vērsi dēmoni vazās pa veikaliem ar piedāvājumiem uzmērīt jaunākās modes industrijas izstrādājumus, novērtēt brīnum-birstes iespējas un pārbaudīt, kurš pulveris izmazgā visbaltāk. Viņš izbrauks visus elles lokus ar iepirkuma ratiņiem, kas pilni ar akcijas desām, alu un tualetes papīru, bet rinda uz tualeti būs milzīga...

Dvīņi: attiecību noskaidrošanas elle

Dvīņus apciemos viņu bezrūpīgi salauztās sirdis. Laipni gaidīti bezgalīgo ģimenes skandālu pasaulē! Kas notiek attiecībās? Parunāsimies. Vai viss ir kārtībā? Nē? Vai pagājušajā mēnesī bija labāk? Un pirms pusotra mēneša? Cik daudz sliktāk ir kļuvis? Dvīņu ellē gaiss neož pēc sēra un uguns, bet gan konjaka un korvalola. Ne uguns, ne verdoša darva, tikai durvju aizciršanas un bezgalīgi plīstošu trauku skaņas. No vannas istabas atskan šņuksti, vai pusnaktī kāds zvana un iereibusi balss bārsta pārmetumus Dvīņiem par savu salauzto dzīvi.

Vēzis: piespiedu komunikācijas elle

Vēzim sagatavots īpašs vagons ar speciālu kupeju, kurā mūžīgie ceļabiedri ir trīs spēkavīri, mazulis ar kolikām un akordeons. Visu šo atmosfēru vēl jaukāku padara vagona radio, kurš atskaņo Vēžu visneciestākās melodijas. Par Vēža veselība katrā pieturā interesēsies vilciena pavadonis, apjautājoties, kāpēc viesis ir tik skumīgs. Vēži, protams, var paslēpties kādā stūrī, uzbūvējot spilvenu un ceptu cāļu barikādes, taču tas viņus nevirzīs tuvāk vēlamajai harmonijai un privātumam, jo deguna priekšā šūposies no augšējā plaukta nokarājies nags caurā un smirdīgā zeķē.

Lauva: pilnīgas izgāšanās elle

Briesmīgos sapņos Lauvas redzēja, ka viņi vairs nav tā piparkūka, kuru vēlas visi. Ellē sapnis ir piepildījies. Lauvas iedomību slāpēs mūžīgā pūtīte uz deguna labas plūmes lielumā. Turklāt tā uzradīsies pusstundu pirms satikšanās ar Princi uz baltā zirga (vai attiecīgi - sapņu sievieti). Turklāt satikšanās tomēr nenotiks, jo Prinča ceļā parādīsies Lauvas kolēģe, kura var brīvi izteikties piecās valodās, ir par 20 kg vieglāka un 15 gadus jaunāka. Šāda konkurence Lauvai būs par sīvu, atzīstot sakāvi, nāksies nodarboties ar trauku mazgāšanu spitālīgo kolonijā. Turklāt bikšu rāvējslēdzēju vairs nevar aizvilkt.

Jaunava: perfekcionista elle

Ellē Jaunava var aizmirst par kārtību, simetriju un taisnām līnijām. Tās viņai vairs neredzēt. Būs jāsamierinās ar neorganizētiem velniem ar dažāda lieluma ragiem un neiztīrītiem katliem. Ar elli Jaunava sastapsies, vēl nemaz līdz tai netikusi - vispirms tiks pazaudēta pazemes vārtu atslēga, tad pazudīs tas, kurš devās meklēt to, kurš pazaudēja atslēgu, un tad pienāks pusdienu pārtraukums. Vēlāk izrādīsies, ka velni kaut kur nobāzuši Jaunavas dosjē, un vispār nav skaidrs, ko darīt tālāk.

Svari: lēmumu pieņemšanas elle

Kafija vai tēja? Īsi vai bize līdz dibenam? Mazāks un lētāks vai lielāks un dārgāks? Zils vai apaļš? Svariem elle ir krustojums ar absolūti vienādiem ceļiem un nespēju izvēlēties pareizo virzienu. Uz Svaru pleciem tup velniņš, kurš kaitinoši čīkst: “Nu domā taču! Vai izvēlējies? Izvēlējies?!!! Izvēlējies!!!". Katra kavēšanās minūte uzturēšanās laiku šajā omulīgajā vietā palielina vēl par tūkstoš gadiem.

Skorpions: celibāta elle

No sirds grēkojušajiem Skorpioniem ceļš vedīs uz Grēku pilsētu, taču viņiem tiks caurums no kliņģera, nevis grēki, pietiekami izpriecājušies. Atliks tecināt siekalas, kā Pelnrušķītei zem pils logiem caur skaņu necaurlaidīgiem logiem apbrīnojot svingeru izklaides, striptīza dejotājas, cīņas putās u.tml. Skorpioni veltīgi lauzīsies logos, ieeja tikai ar ielūgumiem, bet Skorpioniem tos nedabūt. Un arī Tinder ir tukšs.

Strēlnieks: degoša termiņa elle

Strēlnieka mājas darbus bieži vien sagrauza Pupsiks, Windows avarēja ar apskaužamu regularitāti, vai bija jāaprūpē iedomāta vecmāmiņa. Pienācis laiks saņemt pēc nopelniem - kaut kur tur, piķa melnā tumsā, ar paveikto darbu pazemē gaida Melnais pasūtītājs. Tur uz dīvāna nepavāļāsies, sociālajos tīklos nepasēdēsi, koncertā neatslābināsies, tur ir savādāk - tase kafijas, pulksteņa tikšķēšana, panisks ideju trūkums un regulāra velna iejaukšanās, ziņojot par dažu pielāgojumu nepieciešamību un šrifta nomaiņu.

Mežāzis: klusuma elle

Elle Mežāzim ir pilnīgs boikots un absolūta ignorēšana. Ne sveicieni no velniem, ne Tumsas valdnieka pamāšana, kurš vispār parasti iet garām Mežāzim kā tukšai vietai. Izrādās, ka viņš nav uzņemts nevienā kolektīvā čatā un slēgto grupu durvis viņam ir cieši aizslēgtas, aizsistas, aizbarikādētas. Visas kontaktpersonas ielikušas Mežāžus melnajos sarakstos, pat viņu visasprātīgākie ieraksti paliek bez kaut viena “patīk”. Tā viņš klīdīs starp katliem, neatrodot nevienu pašu sarunu biedru.

Ūdensvīrs: paģiru elle

Ūdensvīram paģiras (tai skaitā morālās) nav nekas jauns, taču atšķirībā no zemes dzīves, paģiru ellē atskurbšana nav paredzēta. Ūdensvīram nodrošinātas citas iespējas - bezgalīga ziņu plūsma sociālajos tīklos, kur katrā ierakstā parādīts dokumentēts viņa kauns un pakrišana (zem galda). Neviens neiedos līdzekļus pret paģirām un pat aspirīnu nē. Ūdensvīram viņa ellē nepiegādās picu, neielies ko atspirdzinošu. Nebūs pat kaķa, kuram pavaicāt, kā gadījās dzīvē noiet no pareizā ceļa. Viņu rīcībā ir tikai kaimiņš ar perforatoru.

Zivis: mūžīgā remonta elle

Zivīm paredzēts bezgalīgi klīst pa daļēji sauso pamatni, meklējot īstos stiprinājumus, atbilstošās caurules, velkot līdzi metriem stieples un redzot velnus, kas visu laika slīpē sienas, maina podus, pārlīmē tapetes un pārliek jauna dizaina flīzes. Visizsmalcinātākais, uz ko Zivis var paļauties, ir ģipškartons un visizcilākais darbu vadītājs - sātans kirzas zābakos. Vai tādas sastatnes derēs? Nu, jebkurā gadījumā citu tāpat nav.