Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Tavs dienas horoskops 3. decembrim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšājās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Ceturtdien Aunam svarīga būs devīze: "Visu mājai!". Viņa rīcība tiks vērsta uz saimniecībā noderīgu labumu sagādāšanu ģimenei, tuviniekiem vai paša miteklim, tā iekārtojuma vai interjera maiņa. Horoskopa zvaigznes sola, ka jebkuri soļi un pirkumi šajā virzienā būs veiksmīgi, priecējot gan pašu Aunu, gan viņa tuviniekus. Tomēr nevajadzētu salīdzināt savu dzīvi ar kāda cita, jo tā Auns riskē sabojāt sev garastāvokli.

Ja Auns ir iemīlējies, vienkārši jāsper reāls solis pretī saviem sapņiem! Varbūt viņa dvēselē virmo ugunīgas kaislības, taču līdz šim viņš darīja visu, lai izredzētais par to neko nezinātu. Ja Auns vēlas dzīvot ar reālām, nevis izdomātām emocijām, ceturtdien pienācis laiks atrotīt piedurknes un sākt īstenot praksē visu, par ko līdz šim uzdrošinājies tikai sapņot.

Vērsis tiks ierauts notikumu virpulī! Horoskopa zvaigznes apveltīs viņu ar tādām īpašībām kā enerģiskums, ātra lēmumu pieņemšana un ass prāts. Būs grūti palikt vienā vietā - situācija var prasīt klātbūtni vairākās vietās vienlaikus! Tomēr Vērsim nebūs iebildumu par tādu vētrainu darbošanos, it īpaši tāpēc, ka tā solās būt noderīga: daži no šodienas notikumiem vai paziņām Vērsim var sagādāt patīkamu pārsteigumu.

Ceturtdien sirdslietās Vērsim vajadzētu sagatavoties jebkuriem pārsteigumiem! Ja viņam jau ir mīļotais cilvēks, viņš var piesniegt Vērsim dāvanu, sagādāt pārsteigumu vai pastāstīt jaunumus, kas viņu pārsteigs. Ja Vērsis vēl meklē partneri, šodienas pārsteigumi būs saistīti ar izmaiņām viņa personīgajā dzīvē - sākot no atklātām sarunām līdz pat negaidītākajām tikšanās reizēm un iepazīšanos.

Ceturtdien horoskopa zvaigznes sola Dvīņiem atbalstu finanšu jautājumos! Šī ir lieliska diena, ko veltīt finanšu pārvaldībai un kapitāla pieaugumam. Ja Dvīņiem ir plāns palielināt savus ienākumus, pienācis laiks sākt to īstenot. Saruna ar priekšniekiem par algas palielināšanu, jauna projekta uzsākšana, naudas ieguldījumi utt. - ceturtdien jebkurš Dvīņu solis pareizajā virzienā laika gaitā solās pārvērsties par patīkamu pieaugumu viņu maciņos.

Dvīņu romantiskos plānus gan var izjaukt skarbā realitāte! Pat ja viņu plānos atrastos vieta randiņam, diemžēl ne viss ir atkarīgs no viņiem. Zvaigznes brīdina, ka ceturtdien daudzas lietas var noiet greizi - līdz pat tam, ka randiņu varētu atcelt vispār. Satraukties par to nevajag - Dvīņiem joprojām būs daudz iespēju paspēt iekavēto.

Ceturtdien horoskopa zvaigznes Vēzi apveltīs ar veselīgām ambīcijām, iniciatīvu un pāri plūstošu enerģiju! Jūsu liktenis šajā dienā ir būt vadītājiem, nevis vadāmajiem, un apkārtējiem būs ar to jāsamierinās. Cilvēki atbalstīs Vēža centienus, taču viņš gūs panākumus arī darbojoties vienatnē. Ceturtdiena ir lieliska diena Vēžiem, lai sakārtotu jebkuras lietas un šajā dienā uzsāktie projekti gandrīz noteikti lemti panākumiem!

Zvaigznes iesaka Vēzim pārrunāt nākotnes plānus ar mīļoto cilvēku. Tiem noteikti nav jābūt saistītiem ar globālām lietām, piemēram, kāzām vai iespēju dzīvot kopā (lai arī par to var runāt, ja vēlaties). Ceturtdien pat visvienkāršāko jautājumu apspriešana abiem var radīt patīkamu kopības sajūtu. Un kas var būt labāks par virzīšanos uz kopīgu mērķi?

Ceturtdien Lauva var piedzīvot pavisam negaidītu, bet ļoti patīkamu un noderīgu pārsteigumu. Varbūt uz ielas atradīs lielu naudaszīmi, varbūt laimēs loterijā, saņems aizmirstu parādu, dāvanu no pielūdzēja... Var būt daudz iespēju, tāpēc jābūt gatavam saņemt jebkuru likteņa dāvanu. Lai to nepalaistu garām, vērīgāk palūkojies apkārt.

Zvaigznes iesaka Lauvam uzmanīgāk paraudzīties arī uz cilvēkiem: šķiet, ka daži viņa paziņas ir pārāk noraizējušies par Lauvas personīgās dzīves notikumiem. Varbūt viņi uztraucas vienkārši kā par draugu, vai varbūt tā nav uzmanība, bet gan mīlestība? Lai kā arī būtu, ceturtdien Lauvai ir jāizturas saudzīgi pret citu jūtām, pat ja viņš negrasās uz tām atbildēt. Atcerieties, ka mēs esam atbildīgi par tiem, kurus esam pieradinājuši.

Ceturtdien Jaunavai būs grūti pretoties vēlmei patērēt naudu! Situācija tā vien vilinās veikt bezjēdzīgu pirkumu vai ieguldīt lielu summu "drošā" biznesā. Nepadodieties šim impulsam! Pat ja jums šķiet, ka bez šīs lietas nekādi neiztikt, rūpīgi visu izsveriet un - atlieciet pirkumu. Lai neizaicinātu likteni, horoskopa zvaigznes ceturtdien Jaunavai iesaka apiet spilgtas vitrīnas un neieslēgt televizoru, lai nekļūtu par reklāmas upuri.

Jaunavas personīgo dzīvi apdraud konkurence! Varbūt viņai šķitīs, ka kāds nav vienaldzīgs pret viņas mīļoto cilvēku. Vai varbūt Jaunava būs greizsirdīga uz savu izredzēto par viņa pagātni vai sapņiem. Katrā ziņā nav ieteicams uzsākt izskaidrošanos – tas ne pie kā laba nenovedīs. Labāk izdarīt partnerim ko patīkamu, tā graciozi pievēršot viņa uzmanību sev.

Ceturtdien lieta, kurai Svari veltīja daudz laika un pūļu, beidzot nesīs savus patīkamos augļus. Tā var būt finansiāla peļņa, prēmija, morāls gandarījums, nopelnu atzīšana vai vienkārši patīkams pārsteigums - īsāk sakot, veiksme jebkurā formā. Tomēr Svari netaisās atslābināties. Gluži pretēji, ceturtdienas veiksme viņus mobilizēs un liks rīkoties vēl aktīvāk, jo viena lieta ir redzēt mērķi, bet otra - sajust, kā tas, pateicoties jūsu pūlēm, tuvojas.

Svariem nevajadzētu flirtēt, pat ja viņi to ļoti vēlas. Labākajā gadījumā flirtēšanas objekts var viņus pārprast, bet sliktākajā gadījumā Svari riskē nonākt neērtā situācijā. Tas jo īpaši attiecas uz tiem Svariem, kuriem ir mīļotais cilvēks: ceturtdien ir pārāk viegli dot savam izredzētajam iemeslu greizsirdībai. Tāpēc katram gadījumam Svariem vajadzētu izvairīties no jebkādām divdomībām teiktajā.

Ceturtdien Skorpions pārspēs pats sevi ne tikai spējā iepazīties, bet arī prasmē sabojāt esošās attiecības. Enerģija, ko viņam dos šī diena, būs pietiekama, lai iegūtu jaunas pazīšanās - gan romantiskas, gan saistītas ar biznesu. Taču ar veciem paziņām situācija ir pretēja: Skorpions ceturtdien būs nesavaldīgs un riskēs sabojāt attiecības pat ar savu labāko draugu. Lai tas nenotiktu, viņam būtu jāpatur savi aizskarošie izteicieni pie sevis - tas ir, it kā viņš komunicētu ar svešinieku.

Skorpions spēs meistarīgi spēlēties ar citu jūtām - pat ar to, kurus viņš patiesi mīl! Tomēr zvaigznes brīdina Skorpionu to darīt apdomīgi un uzmanīgi, jo spēles mīlestībā līdzinās spēlēm ar uguni - var stipri apsvilināt vai pat nejauši visu nodedzināt līdz krāsmatām. Ceturtdien, cenšoties par katru cenu sasniegt savu mērķi, Skorpions riskē, ka cena var izrādīties nepamatoti augsta.

Ceturtdien Strēlniekā pēkšņi var pamosties greizsirdība! Nav teikts, ka tā tiks vērsta tikai uz mīļoto cilvēku un ka tai būs kāds pamats. Draugi, radinieki, darba kolēģi - gandrīz ikviens riskē kļūt par Strēlnieka neizskaidrojamas greizsirdības un privātīpašnieciskas tieksmes objektu. Horoskopa zvaigznes iesaka nepadoties kārdinājumam noskaidrot attiecības - tas var labi nebeigties. Labāk padomājiet par to, ka draugu draugi ne vienmēr ir jūsu konkurenti. Arī viņi var kļūt par draugiem.

Ceturtdien Strēlniekam sagribēsies paflirtēt, un viņam tas izdosies lieliski. Vienīgi tiem Strēlniekiem, kuriem jau ir mīļotais cilvēks, jāņem vērā, ka viņu vieglprātīgais noskaņojums var izraisīt pamatotu partnera greizsirdību. Tiem, kuru sirds ir brīva, ceturtdiena sniedz lieliskas iespējas romantiski iepazīties!

Iespējams, ka ceturtdien Mežāzis vēlēsies ar kādu sacensties! Veselīgs azarts viņā var iekvēlināt jebko, galvenais, lai apkārtējie saprastu: Mežāzis nav sliktāks par citiem. Nepretojies šim impulsam - ceturtdien tas dzīvē var ienest dzīvesprieku un spēles elementus. Galvenais – nevajag pārspīlēt un nepārvērst sacensības par Mežāža pārākuma pierādījumu.

Ja veiksmes rādītājs mīlestībā būtu fantāziju skaits, Mežāzis sen būtu sasniedzis visu, par ko sapņo! Tomēr praksē ar fantāziju vien nepietiek - savas laimes virzienā jāsper reāli soļi. Zvaigznes iesaka Mežāzim spert vismaz nelielu soli pretī cilvēkam, kurš liek sirdij pukstēt straujāk: runā ar viņu, smaidi vai vienkārši ieskaties acīs.

Ceturtdien Ūdensvīrs, iespējams, varēs tikt galā ar lietām, ar kurām pirms mēneša vai pat nedēļas tas neizdevās! Horoskopa zvaigznes viņam sola aktivitāti un izlēmību, kā arī veiksmi biznesā. Pateicoties tam, Ūdensvīrs precīzi zinās, ko un kā darīt. Vienīgais "bet": viņš zinās arī to, ko vajadzētu darīt citiem. Maz ticams, ka citiem patiks ideja iet Ūdensvīra pavadā, tāpēc Ūdensvīriem vajadzētu sagatavoties apkārtējo vājiem protesta mēģinājumiem.

Ceturtdien Ūdensvīram un viņa mīļotajam cilvēkam vajadzētu gūt kādus svaigus iespaidus! Kādi tie būs, pilnībā atkarīgs no Ūdensvīra gaumes. Romantika Ūdensvīru un viņa izredzēto gaida visur, kur vien ir iespēja redzēt un uzzināt kaut ko jaunu.

Ceturtdien Zivis būs enerģijas un pārliecības par sevi pilnas! Situācija ik pa brīdim liks atrasties uzmanības centrā, bet Zivis spēs ne tikai tikt galā ar saviem pienākumiem, bet arī parādīt sevi labvēlīgā gaismā. Tiesa, ceturtdien Zivīm vajadzētu sagatavoties faktam, ka tāda rīcība var izraisīt citu skaudību. Tomēr tā ir maza cena, kas jāmaksā par dienu, kad jūties kā spārnos.

Ieteicams parunāt ar savu mīļoto cilvēku par naudu. Šis ir piemērots brīdis, lai kopīgi atrisinātu pārpratumus par šo jautājumu, apspriestu finanšu plānus nākotnei vai vienkārši no sirds aprunātos. Vajadzētu apspriest atvaļinājuma tēriņus, analizēt ienākumus, novērtēt izredzes. Ja ienākumi nav tik labi, kā vēlaties, ir pienācis laiks apdomāt, kā to mainīt.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!