Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 0


Tavs dienas horoskops 2. decembrim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšājās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Trešdien horoskopa zvaigznes Auniem sola klusu dienu, kuru labāk pavadīt mājas darbos vai nākotnes plānošanā. Uzsāc sakopšanas darbus, sakārto lietas plauktos un pie viena sakārto savas domas. Derētu izvērtēt pēdējā laikā paveikto un pēc tam pārdomāt tuvākās nākotnes rīcības plānu. Vajadzētu izvairīties no konfliktiem ar tuviniekiem, jo pat nelieli aizvainojumi var novest pie nopietna strīda.

Attiecībās ar mīļoto Aunam vajadzētu izvairīties no galējībām, lai gan viņam gribēsies tajās iekrist. Viņa spriedumi būs skarbi, diplomātija solās būt nulles līmenī, pat visnevainīgāko sarunu Auns spējīgs pārvērst strīdā. Lai nepavadītu dienu, skaidrojot attiecības, Aunam vajadzētu piebremzēt savas emociju izpausmes. Pat ja viņam šķiet, ka viņam ir pilnīga taisnība.

Trešdien Vērsis izcelsies ar lielu ziņkāri un vēlmi “iekļūt” citu cilvēku noslēpumos. Ja citās dienās viņu pārāk neuztrauc tas, ko citi no viņa slēpj, tad trešdien pieliks lielas pūles, lai to uzzinātu! Situācija var veidoties tā, ka Vērsis nejauši uzzinās kāda noslēpumu vai izpļāpās savējo. Lai tas nenotiktu, horoskopa zvaigznes iesaka viņam turēt mēli aiz zobiem un izvairīties no citiem tenkotājiem.

Attiecībās ar mīļoto Vērsis spēs iegūt pozitīvas emocijas pat no visvienkāršākajām lietām - no kopīgas vakariņu gatavošanas, pastaigas parkā, skaļas grāmatas lasīšanas viens otram priekšā vai filmas noskatīšanās. Vērsim vajadzētu aizmirst par problēmām, izbaudot katru minūti kopā. Un pats galvenais - neko nesarežģīt: šodienas laimes recepte Vērsim ir mierīgums un vieglums.

Trešdien Dvīņi būs spiesti atcerēties par savu lietu finansiālo pusi un nepieciešamību tās sakārtot. Tas nepavisam nenozīmē, ka gaidāmas naudas problēmas - vienkārši situācija prasīs pievērst uzmanību šim jautājumam. Trešdiena ir laba diena, lai Dvīņi tiktu skaidrībā ar personīgo budžetu, aprēķinātu peļņu un izstrādātu biznesa plānu nākamajām nedēļām vai dienām. Sekojot šim padomam, Dvīņiem nebūs jānožēlo!

Trešdien Dvīņiem vienkārši vajag no sirds aprunāties ar mīļoto cilvēku. Nav svarīgi, vai viņi nesen iepazinušies vai dzīvo kopā jau ilgi - šī diena ir ideāla, lai atvērtu sirdi un nostiprinātu emocionālo kontaktu. Pat ja Dvīņi precējušies daudzus gadus, tam ir liela jēga: savstarpēja sapratne ir lieta, pie kuras jāpiestrādā. Bez tās pat viskaislīgākās attiecības pamazām izplēn.

Trešdienā Vēža darba spējas var pārsteigt pat viņu pašu, nemaz nerunājot par kolēģiem un tuviniekiem. Aplūkojot jebkuru problēmu, Vēzis spēs koncentrēties uz to un atrast universālu risinājumu. Zinātniskos pētījumos, mācībās vai citos darbos, kas prasa rūpību un pacietību, Vēzim izdosies gūt panākumus kā nekad agrāk. Toties garastāvoklis var būt svārstīgs: Vēzis demonstrēs savu aizkaitināmību ar iemeslu vai bez tā.

Vēžiem nebūs viegli justies kā romantiķiem. Tomēr, lai kaut ko izdarītu savas mīlestības labā, nav jāiededz sveces vai jādodas cīņā ar pūķi. Var vienkārši izrādīt mīļotajam mazas, bet tik patīkamas uzmanības zīmes - piemēram, pagatavot gardas vakariņas. Vai arī uzdāvināt ko tādu, par ko viņš ilgu laiku slepus sapņojis.

Trešdienā zvaigznes iesaka Lauvai izvairīties no pārmērīgas apkārtējo uzmanības. Lauva nespēs sevi parādīt vislabvēlīgākajā gaismā, kas nozīmē, ka, ja laiks atļauj, labāk nogaidīt. No otras puses, trešdiena ir ideāla diena, lai Lauva sagatavotos turpmākajiem panākumiem. Cītīgi strādā pie sava projekta, sagatavo nepieciešamos materiālus, pārdomā argumentus - kad pienāks laiks būt uzmanības centrā, varēsi pozitīvi pārsteigt visus!

Zvaigznes iesaka Lauvai būt atklātai ar pretējā dzimuma paziņām - pat ja iepazīšanās notikusi nesen. Godīgums, atklātība, sirsnība, atvērtība - šīs īpašības saskarsmē tiks novērtētas visaugstāk. Ja Lauva noskaņosies uz uzticēšanās viļņa, viņš to nenožēlos. Toties mēģinājums kaut ko slēpt vai sagrozīt trešdien var viegli novest pie strīda ar cilvēku, kurš nav vienaldzīgs.

Trešdien Jaunavai ir visas iespējas sastapties ar tik retu un interesantu parādību kā déjà vu. Viņas iekšējā pasaule, fantāzijas, atmiņas un sapņi sajauksies ar realitāti, izdzēšot robežas. Nebrīnies, ja pēkšņi satiksi kādu cilvēku no pagātnes vai kādu, kurš ļoti līdzīgs viņam. Varbūt pamanīsi pazīstamas iezīmes pilnīgi nepazīstamā vietā. Ne tikai realitāte ietekmē mūsu iekšējo pasauli, bet arī otrādi. Trešdien Jaunavai būs lieliska iespēja par to pārliecināties.

Jaunavai būs grūti pārvaldīt savas spēcīgās emocijas visās dzīves jomās un galvenokārt mīlestībā. Impulsa ietekmē viņa spējīga uz neloģiskām un pat pārgalvīgām darbībām, kuras pati no sevis negaidīja! Šīs darbības var būt gan konstruktīvas, gan destruktīvas... Jaunavas mīļotajam cilvēkam jābūt pacietīgam un jāgaida, kamēr viņas nestabilais noskaņojums lēnām pāriet pats no sevis.

Trešdien Svariem jānoskaņojas darbam, taču viņiem nebūs viegli to izdarīt! Šī diena prasīs koncentrēt uzmanību un prast tikt galā ar lielu darāmā pieplūdumu. Svari būs gatavi to visu demonstrēt, taču apkārtējie cilvēki izvedīs no pacietības, traucējot koncentrēties. Lai paveiktu visu iecerēto, Svariem vajadzētu vismaz uz brīdi paslēpties no kņadas. Klusa un noslēgta vieta, kurā var aizslēgt aiz sevis durvis, ir tas, kas Svariem nepieciešams, lai gāztu kalnus!

Svariem vajadzētu padomāt, vai viņi savu mīlestības cerību latiņu nav uzcēluši pārāk augstu? Varbūt Svaru prasības kandidātiem ir pārāk lielas? Zvaigznes trešdien aicina paskatīties uz lietām reālistiskāk: pasaulē diez vai atradīsies cilvēks, kurš pilnībā atbilstu viņu romantiskajiem sapņiem. Ja tā, tad kāpēc meklēt trūkumus potenciālajos līgavaiņos (līgavās), vajadzētu vienkārši ieklausīties, ko saka jūtas.

Trešdien Skorpions tieksies pēc patiesas komunikācijas! Parastās virspusējās sarunas var viņu kaitināt un pat novest pie aizvainojuma un strīdiem. Tomēr, ja viņš vēlas tuvāk iepazīt kādu cilvēku, horoskopa zvaigznes iesaka neatlikt to uz citu dienu. Nav svarīgi, kas tas ir - Skorpiona mīļotais cilvēks, kolēģis vai draugs. Parunā ar viņu no sirds, uzzini, ko viņš domā, ko vēlas. Tas var būt pirmais solis ceļā uz jūsu īpašajām attiecībām.

Savaldi savu tieksmi “piekasīties”! Varbūt kritika pašam Skorpionam šķitīs pamatota, taču Skorpiona burkšķēšana var aizvainot mīļoto cilvēku. Ja Skorpions nevēlas visu dienu veltīt tam, lai noskaidrotu, kuram taisnība un kurš vainīgs, būs jāpievalda sava tieksme kritizēt. Neknābā partneri, it īpaši par sīkumiem.

Trešdien Strēlniekam var nākties kādam palīdzēt mīlas lietās. Tā var būt draudzīga iesaistīšanās, padoms vai pat romantiskas pieredzes apmaiņa. Strēlniekam nevajadzētu kautrēties vai mēģināt izvairīties no līdzīgām tēmām: trešdien viņa spēkos ir rīkoties tā, lai, pateicoties viņa iesaistei, divi cilvēki kļūtu mīļāki un tuvāki viens otram. Tas nozīmē, ka visa pasaule kļūs nedaudz gaišāka.

Cita veida attiecībās Strēlniekam var šķist, ka viņš ar visiem spēkiem cenšas izvairīties no konfliktiem, taču konflikti paši viņu atrod. Strīdi, apvainošanās par neko - tas viss ziedēs sulīgā krāsā tur, kur Strēlnieks parādīsies. Ja Strēlnieks nevēlas pavadīt dienu strīdoties, viņam vajadzētu mierīgāk reaģēt uz sīkām apkārtējo provokācijām.

Trešdienā horoskopa zvaigznes Mežāzim iesaka neuzstādīt sev grandiozus uzdevumus. Šī ir diena, kad viņam nekas nav jāpierāda - ne sev, ne citiem. Dažas lietas jau ir izdarītas, bet citas pagaidīs. Zvaigznes iesaka Mežāzim atslābināties un atpūsties. Ja viņš tomēr nevar mierīgi nosēdēt uz vietas, lielu lietu vietā jāuzņemas tās, kas prasa minimālu garīgo piepūli - piemēram, mājas saimniecības darbi. Vai vismaz sadali vienu lielu projektu vairākos vienkāršos etapos.

Trešdiena Mežāzim nav labākā diena attiecību kopšanai: viņš ir gatavs apvainoties uz mīļoto par jebkuru sīkumu! Zvaigznes piedāvā divas iespējas - vai nu tajā vakarā vispār nesatikties ar mīļoto cilvēku, vai arī savaldīties un nebojāt sev un otram noskaņojumu, visu laiku “knābājot”. Šī diena pavisam noteikti nav labākais laiks strīdiem.

Trešdien Ūdensvīra kontakti ar citiem samazināsies un pie tā galvenokārt vainīgs pats Ūdensvīrs - viņam būs grūtāk nekā parasti komunicēt ar cilvēkiem. Ja viņš tomēr piespiedīs sevi komunicēt, maz ticams, ka tas izdosies: viņa vieglā aizkaitināmība var izraisīt strīdus. Tāpēc horoskopa zvaigznes trešdien iesaka Ūdensvīriem paļauties tikai uz sevi: vislabāk šajā dienā viņam veiksies tās lietas, kurās darbojas viens pats.

Tomēr Ūdensvīriem radīsies iespēja paklačoties par privāto dzīvi! Draugs, radinieks vai pat kolēģis var viņu uzaicināt uz ļoti atklātu, konfidenciālu sarunu. Visticamāk, Ūdensvīrs uzzinās citu cilvēku mīlas attiecību noslēpumus un varēs dalīties savā pieredzē šajā tēmā. Ūdensvīram nav jākaunas par delikātu un pat “aizliegtu” tēmu apspriešanu. Galvenais ir pēc tam nejauši neizpļāpāt svešus noslēpumus.

Trešdien Zivis sapratīs teiciena "Visa dzīve ir teātris" nozīmi, jo izrādē viņām būs galvenā loma! Sajūta, ka atrodas uz skatuves, prožektoru gaismā, var visu dienu vajāt Zivis, liekot attiecīgi izturēties - tas ir, demonstratīvi. Turklāt Zivis var izmēģināt traģisku lomu, apkārtējiem liekot saprast, cik ļoti viņas nenovērtē un nesaprot. Lai traģēdija nepārvērstos par komēdiju, Zivīm nevajadzētu sevi pārāk žēlot – ja tiešām ir iemesls, ļaujiet citiem to darīt savā vietā.

Pat ja Zivis ir iemīlējušās, dominēs kreisā puslode - tas ir, tā smadzeņu zona, kas atbild par loģiku un saprātīgu aprēķinu. Tas nozīmē, ka iepazīstoties Zivis izvēlēsies nevis par labu skaistām acīm, bet gan tam, vai cilvēks izskatās uzticams. Ja Zivīm ir mīļotais cilvēks, vajadzēs ne vienu vien karstu skūpstu, lai Zivis sāktu domāt, kā parasti, ar sirdi, nevis galvu.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!