Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Kultūras centrā “Imanta” izskanēs Ziemassvētku koncerts “bet bet : ir ziema”

Redakcija
Redakcija

26. decembrī plkst. 14.00 Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” lielajā zālē notiks Ziemassvētku koncerts “bet bet : ir ziema”.

Grupa “bet bet” šogad atzīmē savu 30 gadu jubileju un tai par godu ir sagatavojusi īpašu Ziemassvētku laika koncertprogrammu, kurā ir iekļautas dziesmas no diviem grupas Ziemassvētku albumiem ˗ “Burvīga nakts” un “Pērļu zvejnieks”. Savas pastāvēšanas laikā grupa ir radījusi vairākas pazīstamas un plašu popularitāti ieguvušas dziesmas, starp tām tādas pērles kā sadarbībā ar Jāni Lūsēnu tapusī “Nakts”, tad pašu grupas dalībnieku radītās dziesmas “Ziemassvētki”, “Burvīga nakts”, “Eņģelis”, kā arī grupas dalībnieka Guntara Rača, kopīgi ar Maestro Raimondu Paulu sarakstītās dziesmas “Zvani un sveces”, “Baltā dziesma” un citas. Tās visas skanēs koncertā. Neizpaliks arī Ziemassvētku klasiskās dziesmas “Zvaniņš skan” un “Klusa nakts, svēta nakts” un grupas 30 gadu laikā tapušie lielākie hiti – “Kāpēc man nav sarkans mersedess”, “Diena” un leģendārās “Mēmā dziesma” un “Kad man maziņam” no Maestro zelta pūra.

Grupas sastāvā ˗ Zigfrīds Muktupāvels (galvenā balss, ģitāra un taustiņu instrumenti), Guntars Račs (balss, bungas), Uģis Tirzītis (balss, ģitāra) un Andris Alviķis (balss, bass).

Bezmaksas ielūgumi apmeklētājiem pieejami un rezervējami no 15. decembra Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” vai tos piesakot e-pastā: imanta@riga.lv.

Koncerts būs skatāms Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” Facebook lapā līdz 2021. gada beigām.
Koncertu rīko Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūt centrs “Imanta”. Atbalsta Rīgas pašvaldība, un koncerts ir daļa no kopējās svētku programmas Rīgā, kas tapusi sadarbībā ar pašvaldības kultūras centriem un biedrībām. Svētku programma galvaspilsētā pilnā apjomā apskatāma Rīgas pašvaldības tīmekļa vietnē https://svetki.riga.lv/, kurā pieejama informācija arī par pilsētvides gaismas objektiem un idejas mazajiem ziemas priekiem Rīgā.