Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:152, Did:0, useCase: 3


Rihards Čerkovskis: Mūsu teātris uzsāk 1. sezonu

Redakcija
Redakcija

Rihards Čerkovskis: Čerkovska Teātris"- skan lieliski. Tas man liek justies tā, itkā es būtu noslēdzis līgumu ar augstākiem spēkiem, tie mani ir pieņēmuši darbā par cilvēku izklaidētāju. Mans uzdevums ir smīdināt cilvēkus, liekot tiem aizmirst par egocentrismu, kas izdomās 159 iemeslus, kāpēc cilvēks nevar būt laimīgs.

Vispār ir tā, ar bērniem ir ļoti viegli komunicēt, jo viņi ir patiesi, ja viņi grib raudāt, viņi raud! Ja grib smieties- smejas! Ļoti vienkārši, ar pieaugušajiem tā nav. Pieaugušais tev šodien var skatīties acīs un smaidīt, bet jau rīt kādā interneta tenku lapā viņš rakstīs, ka īstenībā tu esi baigais nelietis, jo esi apzadzis Eiropas centrālo banku.

Es savā dzīvē esmu atklājis kādu Dieva likumu. Tas itkā skan ļoti vienkārši, un daudzi mēs to teorētiski zinām, bet praktiski, viss ir "baigajās auzās." Es paskaidrošu, likums skan tā: "Ko sēsi, to pļausi".Itkā vienkārši, bet daudzi vēl aizvien nav izpratuši, ka mūsu prāts ir mūsu garīgās pasaules dārzs, bet mūsu domas ir kā sēklas, un tātad, vēlreiz- ko sēsi, to pļausi. Mēs sējam ar mūsu domu palīdzību, un pļaujam ārējās pasaules notikumus.

Piemēram, Cilvēks iet pa ielu un pie sevis vada tādu monologu: "Ārprāts, šajā valstī nekas nav kā pie cilvēkiem, ielas ir sliktas, nodokļi augsti, tie visi ir zagļi, ā, tas mans klasesbiedrs kurš ir "izsities" ir krāpnieks, viņš ir neglīts, vai dieniņ, kāda tai kleita un tam kurpes. Ākstu pāris. Es esmu tāds nabadziņš, esmu vienīgais foršais cilvēks, bet man tā "neiet", laikam šajā pasaulē spēj normāli dzīvot tikai zagļi un krāpnieki."

Šis monologs ir viņa iekšējā pasaule, tātad ārējā pasaulē tiešām arī neiet. Iespējams viņš cīnās ar naudas grūtībām, iespējams, viņam ir veselības sarežģījumi, pavisam iespējams sievai ir mīļākais, vai vīram. Bērni ir nepaklausīgi un viss tiešām ir slikti. Bet tikai tāpēc, ka viņš iesēj prātā negatīvas domas, iespējams ir skaudīgs... Man žēl tādus cilvēkus, jo viņi nesaprotu, ka viss ko viņi vēl citiem, visas riebeklības ko viņi apzināti vai neapzināti dara, atspoguļojas viņu dzīvē. Viņi paši rok sev bedri.

Bet vienmēr, jau var iet savu dzīves ceļu mīlestības noskaņās, piemēram cilvēks vada savu iekšējo monologu šādi:
"Šī ir lieliska diena, šodien ar mani notiks kaut kas brīnišķīgs. Vai, redz kur omīte nes smagu somu, jāpalīdz viņai. Izrādās Laine un Nauris aprecējās! Tie ir tik labi jaunumi, viņi lieliski piestāv viens otram, es ceru viņi dzīvos ilgi un laimīgi, es gribu sūtīt viņiem savu svētību. Es esmu pateicīgs par šo burvīgo iespēju dzīvot, šo skaisto dzīvi."

Arī šis ir iekšējās pasaules atspulgs, tikai pilnīgi citās frekvencēs, un tas nozīmē, ka šī cilvēka ārējā pasaule projicējās arī, pilnīgi savādāk. Kā likums, šāda tipa cilvēki ir laimīgi, piepildīti, dara darbu, kas viņiem patīk, ceļo, mīl, bauda dzīvi, dzīvo skaistā vidē, ir veseli, ir panākumiem bagāti. Viņi koncentrējas uz mērķi un sasniedz to. Es to zinu, jo kādreiz biju šis pirmais cilvēks ar visu neapmierinātais, un mana pasaule bija briesmīga, tagad esmu otrs variants, un mana pasaule ir lieliska. Metafizikā to sauc par polaritātes likumu.

Tad nu lūk, "Čerkovska Teātris" tika radīts ar nodomu vairot mīlestību šajā pasaulē. Ir daudz komiķu Latvijā, kas uzkāpj uz skatuves un pasaka vārdu "Pirdiens" (vai kaut ko rupjāku) un visi smejas, tikai tāpēc ka viņš tā pateica. Čerkovska teātrī mums ir pilnīgi cita pieeja. Es radu stāstu par sevi, kas ir balstīts uz manas dzīves pieredzi, tad teorētiski, es smejos par sevi un cilvēki arī smejas par mani, tā vismaz sākotnēji liekas. Bet īstenība, viņi smejas par mani, jo manos stāstos viņi saskata asociācijas ar savu dzīvi, tātad, kaut kādā ziņā, viņi pasmejas par sevi. Un tas ir ģeniāli, jo ir jāmāk pasmieties par sevi un savām dzīves likstām .Tāpēc mūsu teātrī galvenais akcents tiek likts uz stāvizrādēm.

Es uzskatu, ka dzīvē lielā mērā viss kas man ir, tas ir pateicoties bērniem, jo esmu sācis savu karjeru 15 gados kā bērnu ballīšu vadītājs, un vēl diezgan aktīvi pārstāvu šo lauciņu. Jo no bērniem var iedvesmoties. Viņi ir pilni ar mīlestību, un viņi dzīvo šo dzīvi vispareizāk. Tā vismaz man šķiet, tāpēc arī tiek organizētas izrādes un priekšnesumi bērniem.

Mums ir plāns, ka reizi mēnesī mums būs arī kāds muzikālais vakars, piemēram aicināsim ciemos Vari Vētru. Un cilvēki varēs klausīties šī "Alķīmiķa" daiļradē.

Mīliet sevi un cilvēkus sev apkārt, tad dzīve būs lieliska.

Aicinām visus interesentus apmeklēt kādu no mūsu augusta pasākumiem.

"Kļūsi par manu sievu?!"

Smieklīga stāvizrāde par attiecībām un atšķirīgo pasaules uztveri starp vīriešiem un sievietēm: Biļetes un vairāk informācijas ŠEIT

Zinātnisko eksperimentu šovs, kurā Dr. Haštags bērniem mācīs, kā radīt mīlestības formulu, veselības eliksīru, un kā palikt neredzamam.

Būs arī citi eksperimenti. Tā kā saturieties. Biļetes un vairāk informācijas ŠEIT

Cirks aizbrauca divi klauni palika.

Man šķiet, ka smiekli ārstē visas slimības un uzlabo garastāvokli, un kas gan cits spēj tik ļoti sasmīdināt, ja ne divi klauni- klasika. Biļetes un vairāk informācijas ŠEIT

Lai Jums burvīga un mīlestības pilna vasaras finiša taisne.

Ar cieņu, Rihards Čerkovskis.