Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:423, Did:0, useCase: 0


Apgāds “Jumava” laidis klajā Aivara Bērtuļa fantastikas garstāstu pusaudžiem “Mēness ēnu noslēpums”

Redakcija
Redakcija

Apgāds “Jumava” izdevis autora Aivara Bērtuļa zinātniskās fantastikas stāstu pusaudžiem “Mēness ēnu noslēpums” ar mākslinieces Diānas Jarmakovas ilustrācijām.

Stāsta galvenais varonis Bens, ar kuru lasītāji pirmo reizi sastapās grāmatā “Vecās baznīcas noslēpums”, nonāk uz Mēness un ir spiests doties labirintā, meklējot vienīgo pareizo ceļu uz tā centru, kurā glabājas kristāls — relikvija, kas apveltīta ar milzu spēku. Benam vajadzīgs ne mazums drosmes, atjautības un izturības, lai nokļūtu galamērķī un, pārvarot nāves bailes, glābtu draugu no drošas bojāejas.

Šajā grāmatā lasītājs sastapsies ar cilvēkveidīgiem robotiem un citplanētiešiem un atklās, kā tas gadījies, ka mūsu Mēness nemaz nav dabīgais Zemes pavadonis, bet gan augstas klases kosmiskais kuģis, kas gatavots tālam starpzvaigžņu ceļojumam. Kad Zemei draud katastrofa, miermīlīgie Mēness iedzīvotāji faetonieši palīdzēs cilvēkiem izdzīvot, uzņemot viņus uz Mēness, bet vai izdosies paglābt pilnīgi visus?...

“Manas grāmatas varoņi tikai grib Jums atgādināt, ka arī zem mūsu pelēkajām un brīžiem tik garlaicīgajām debesīm ir vieta piedzīvojumiem, noslēpumiem un dīvainiem notikumiem,” raksta grāmatas autors.

Meklējiet visās Latvijas grāmatnīcās.