Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:121, Did:0, useCase: 3


Video: Olimpieši Gasūna un Zvejnieks izaicina Buļu ledainā kalnu slēpošanas trasē

Redakcija
Redakcija
Gatavojoties Ziemas Olimpiskajām spēlēm, LMT Viedtelevīzija piedāvā raidījumu OLIMPISKAIS IZAICINĀJUMS par Latvijas labākajiem sportistiem un viņu ceļu līdz nozīmīgajam startam. Olimpiskais reportieris jeb ziemas Rokijs Edgars Buļs šajā epizodē trenēsies kopā ar izcilajiem kalnu slēpotājiem Kristapu Zvejnieku un Leldi Gasūnu, lai vienā rāvienā no amatiera kļūtu par kalnu pavēlnieku.

Otrajā OLIMPISKĀ IZAICINĀJUMA epizodē Edgars Buļs dosies uz Lietuvu, kur Druskininki pilsētas "Snow Arena" trenējas Latvijas kalnu slēpotāji. Raidījuma laikā noskaidrosim, kāds ekipējums nepieciešams kalnu iekarošanai un kā iesildīties un trenēties, lai sasniegtu labāko rezultātu.

Pēdējo reizi uz slēpēm stāvējis pirms 12 gadiem, Edgars Buļs uzreiz pēc treniņa amatieru kalnā metīs izaicinājumu Leldei Gasūnai superslalomā. Kāds būs ziemas Rokija rezultāts ledus trases nobraucienā, un vai 30 sekunžu handikaps startā ļaus kaut nedaudz pietuvoties Leldes sniegumam, uzzināsim raidījumā.

Latvijas ziemas sporta veidu atlēti atklās savu mērķtiecīgo gatavošanos Olimpiādei 13 raidījumu OLIMPISKAIS IZAICINĀJUMS sērijās. Tas skatāms arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā, kur pieejama programma visām raidījuma sērijām.

Olimpiskais reportieris Edgars Buļs kopā ar Latvijas izlasi jau februārī dosies uz Dienvidkoreju, lai ik dienu ziņotu par aktuālākajiem notikumiem un mūsējo panākumiem.

Skatītāji aicināti atbalstīt mūsu olimpiešus un iesaistīties Twitter diskusijās ar tēmturi #LatvijaKorejā.
Vērtējums: