Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:121, Did:0, useCase: 0


Video: OLIMPISKAIS IZAICINĀJUMS ar Martinu Dukuru

Redakcija
Redakcija
Gatavojoties Ziemas Olimpiskajām spēlēm Dienvidkorejā, LMT Viedtelevīzija piedāvā raidījumu sēriju OLIMPISKAIS IZAICINĀJUMS par mūsu potenciālajiem olimpiešiem. Pirmajā epizodē LMT olimpiskais reportieris Edgars Buļs dosies pie skeletona leģendas Martina Dukura un ieskatīsies sporta veida aizkulisēs. Raidījuma lielākais izaicinājums – vai Edgars spēs pieveikt ledus trasi ar skeletona kamanām.

Martins Dukurs, astoņkārtējs Pasaules kausa ieguvējs, pieckārtējs Pasaules čempions un pieckārtējs Latvijas gada sportista titula ieguvējs ir gatavs savam otrajam olimpiskajam zeltam. Edgars Buļs ieskatīsies čempiona treniņu procesā un aizvadīs intensīvu skeletona apmācību kopā ar labākajiem no labākajiem. Kādus izcilības paņēmienus atklās Martins un vai Edgaram kaut nedaudz izdosies pietuvoties viņa ātrumam? To uzzināsim pirmajā OLIMPISKAJĀ IZAICINĀJUMĀ!

Raidījuma OLIMPISKAIS IZAICINĀJUMS 13 sērijās stāstīs, kā Latvijas ziemas sporta veidu izcilākie atlēti gatavojas savas sezonas vai pat karjeras nozīmīgākajām sacensībām - Olimpiskajām spēlēm. Jau februārī LMT reportieris Edgars Buļs kopā ar Latvijas olimpiešiem dosies uz Dienvidkoreju, lai ik dienu ziņotu par aktuālākajiem notikumiem un mūsējo panākumiem.

OLIMPISKAIS IZAICINĀJUMS, tā ieraksti un olimpiskā satura programma ir pieejama arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Olimpiādes laikā Latvijas skatītājiem būs iespēja sekot līdzi visām sacensību tiešraidēm LMT Viedtelevīzijā – LTV1 un LTV7 kanālos – un LMT Straumē. Šis saturs būs pieejams LMT tīklā un tikai Latvijas teritorijā.

Raidījuma skatītāji aicināti atbalstīt mūsu olimpiešus un iesaistīties Twitter diskusijās ar tēmturi #LatvijaKorejā.
Vērtējums: