Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:121, Did:0, useCase: 0


Video: Latvijas skolu Ziemas Olimpiskais festivāls pulcē 1400 skolēnu no visas Latvijas

Redakcija
Redakcija
Šajā nedēļas nogalē Ērgļos norisinājās Latvijas skolu Ziemas Olimpiskais festivāls, kas pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu – vairāk nekā 1400 skolēnu no visas Latvijas. Epadomi.lv sadarbībā ar LMT Straume aicina ieskatīties spilgtākajos festivāla momentos, apbalvošanas ceremonijā un noskaidrot, kā Brocēnu hokejisti izcīnīja čempionu titulu. Latvijas skolu Ziemas Olimpiskajā festivālā tika noskaidroti labākie slēpošanā, snovbordā, biatlonā, slidošanā, hokejā, ziemas orientēšanās sportā, ragaviņu braukšanā, kērlingā, lielajā skolu stafetē un ziemas skriešanā ģimenēm. Par festivāla hokeja turnīra čempioniem kļuva Brocēnu vidusskolas hokejisti, kuri pēc uzvaras dalījās ar savām emocijām un skaidroja, kādas viltības ļāva izcīnīt uzvaru sacensībās atklātā ledus hokeja laukumā. Ziemas festivāls ir balstīts uz Olimpiskajām vērtībām, godīgu cīņu un draudzību. Tā organizatorisko vadību nodrošina Latvijas Sporta federāciju padome sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju, Ērgļu novada pašvaldību, sporta veidu federācijām un Viešūra kalnu.

Video reportāžas un Latvijas skolu Ziemas Olimpiskā festivāla sacensību spilgtākie momenti skatāmi LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skolēni un viņu atbalstītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijā ar tēmturi #ZiemasFestivals.

Dienas momenti

Apbalvošana
Vērtējums: