Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:85, Did:0, useCase: 0


Vai nodarboties ar seksu ūdenī ir droši

Vai nodarboties ar seksu ūdenī ir droši
Sekss ūdenī var būt diezgan riskanti

Sekss ūdenī nav tik skaists, nevainīgs un viegls pasākums kā to rāda filmās. Īstenībā tas dažu iemeslu dēļ var būt diezgan riskanti. Nodarboties ar seksu ūdenī nav pati labākā ideja, sevišķi sievietes veselībai.

Sekss un kontracepcija

Kaut arī sekss ūdenī var jūsu seksuālajā dzīvē ienest jaunus, neaizmirstamus iespaidus, taču aizmirst par drošību nav ieteicams. Un šajā gadījumā prezervatīvs nelīdzēs. Ir pierādīts, ka silts ūdens un ķīmiskās vielas (ja to darāt vannā vai baseinā) ietekmē prezervatīva struktūru, tādēļ uz šo kontracepcijas līdzekli vien paļauties nevar. Bez tam ūdenī prezervatīvs var vienkārši nomaukties, kas ir ne tikai nepatīkami, bet arī var nostādīt neveiklā situācijā abus partnerus.
Optimālā variantā nepieciešams padomāt par citām kontracepcijas metodēm vai vismaz turēt pa rokai rezerves prezervatīvu paciņu.

Lubrikanti

Pirmajā brīdī šķiet, ka nodarbojoties ar seksu ūdenī, ņemot vērā šķidruma daudzumu apkārt, nevajadzētu domāt par papildus lubrikantiem. Patiesība ir pretēja. Ūdens izmazgā dabīgo maksts floru, kas var izraisīt ne tās patīkamākās berzes sajūtas. Tādēļ jau pirms šīs nodarbes vajadzētu izvēlēties ūdens izturīgu lubrikantu uz silikona bāzes, kas ļaus seksam būt daudz komfortablākam priekš abiem partneriem.

Kas vēl jāņem vērā

Ar kontracepcijas un lubrikantu izvēli visas problēmas vēl nav atrisinātas. Pats svarīgākais ir un paliek vietas izvēle. Lai sekss ūdenī dāvātu vispatīkamākās, neaizmirstamākās sajūtas, nākas padomāt par vietas izvēli, kur neviens jūs un arī jūs nevienu netraucētu.
Baseins Par seksu sabiedriskā baseinā nav ko domāt. Tā jūs ne tikai traucēsiet apkārtējos, bet ūdens sastāvā ir augsts hlora līmenis, kas var izsaukt ne tikai infekciju, bet pat radīt ievainojumus akta laikā.

Vanna Pirms nodarboties ar seksu vannā, padomājiet vai tā ir pietiekoša izmēra jums abiem. Nelietojiet nevajadzīgas dušas želejas vai citus ķīmiskos līdzekļus, bet atceraties par lubrikantu izmantošanas nepieciešamību. Ja izdomājat nodarboties ar seksu dušā, kas ūdens daudzuma ziņā ir labāks variants, tomēr atceraties nodrošināties pret slīdošām grīdas flīzēm, lai šis pasākums nebeidzas ar nopietnām traumām slimnīcā.

Ezers, jūra Noteikti pirms izvēlēties kādu konkrētu vietu, vajadzētu pārliecināties par ūdens kvalitāti un ļaužu plūsmu šajā peldvietā, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem pēc tam. Sālsūdens arī nepalīdz baudas sasniegšanai, bet lielāko diskomfortu var radīt tieši smilts graudi, kas var iekļūt makstī un padarīt jūsu pasākumu nebaudāmu. Tad jau labāk maigoties ūdenī, bet pēc tam pārcelties uz iepriekš sagatavotu vietu pludmalē. Bez tam jāatceras, ka dažās valstīs nodarboties ar seksu sabiedriskās vietās ir aizliegts ar likumu.

Ieskaties! Tas var noderēt!

Šķiet, ka par šīs uzbudinoši ierosinošās Seksa gudrības rokasgrāmatas moto vislabāk noderētu kādas nodaļas virsraksts, kas vēsta: “Tas nav tikai vecmodīgais “iekšā un ārā””.

Grāmatas autores – divas Ņujorkas seksa rakstnieces- Ema un Lo, kuras ir attapīgas, asprātīgas un zinošas it visā, kas attiecas uz seksu, raksturo šo grāmatu kā uzziņu literatūru, kas vienlaikus ir arī jautra, tajā tiek izklāstīti viedokļi, taču nav pārmetumu, tā ir seksīga, bet nekādā gadījumā ne piedauzīga.

Lasītāji uzzinās vairāk ne tikai par to, ko ikdienā apzīmējam ar vārdu “sekss”, bet arī par dažādām intīmpreču veikalos nopērkamajām seksa rotaļlietām, savu fantāziju īstenošanu un savas seksuālās veselības saglabāšanu.

Grmatu izdevis Apgāds Zvaigzne ABC