Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:85, Did:0, useCase: 0


Galvenās vadlīnijas vīrietim attiecībās ar sievieti

Redakcija
Redakcija

Nekad un nekādos apstākļos, lai cik smagi jums nebūtu, nemeklējiet mierinājumu pie savas sievietes. Lai arī kā gribētos iekrist maigajos sievietes apskāvienos un iegrimt sievietes dvēseles siltuma okeānā- nedariet to. Ar visiem saviem dvēseles pārdzīvojumiem vīrietim jātiek galā pašam. Tklīdz vīrietis sāks sūdzēties par dzīvi sievietei, tā uzreiz viņa jutīsies nesaprasta. Un pat, ja sieviete paliks kopā ar šādu vīrieti, tad, visticamāk, uzsēdīsies tam uz kakla un sāks izrīkot, kā vien viņai tīk.

Vīrietis, protams, drīkst ar sievieti apspriest dažādus jautājumus, dalīties ar viņu savos pārdzīvojumos un konsultēties par dažādām kopīgām lietām, taču nekādā gadījumā ne žēloties un raudāt uz pleca. Pat, ja sieviete savā naivumā pati gribēs pažēlot vīrieti, to nedrīkst pieļaut. Pasakiet: "paldies, mīļā, par atbalstu, taču man pašam jātiek galā ar savām problēmām".

Sakodiet zobus, bet izskaudiet reizi par visām reizēm vēlmi redzēt savā sievietē māti, kas uzklausīs, sapratīs un pažēlos. Uztverot sievieti kā māti, jūs bloķējat savu vīrišķo īpašību attīstību un atgriežaties bērna stāvoklī, bet attiecības nokļūst bezizejā.

Zināt, kur slēpjas galvenā impotences būtība? Māte neuzbudina! Tieši vīriešu žēlums pret sevi un vēlme meklēt mierinājumu pie mīļotās sievietes, izdzēš no attiecībām jebkuru erotiku. Pienāk brīdis, kad vīrietis vairs nevēlas savu sievieti. Un nekādi ārsti te vairs nevar līdzēt.

Ja nevarat pārstāt sevi žēlot, vismaz neuzgrūdiet to savai sievietei. Dziedējiet savas dvēseles rētas vienatnē, bet pie sievietes atgriezieties stingrā solī, savācies un mundrs.

Mācieties patstāvīgi pieņemt lēmumus ne tikai savā, bet, kad nepieciešams, arī jūsu abu vietā. Nemeklējiet atbildes uz saviem jautājumiem sievietes acīs. Arodiet spēku pats sevī, lai pieņemtu lēmumu. Uzņemieties atbildību uz sevi. Riskējiet! Pat ja visi lēmumi nebūs veiksmīgi, taču tikai tā vīrietis attiecībās spēj saglabāt savu spēku un brīvību. Bet sievietei ļaujiet palikt sievietei, jo tikai tā jūs varat iemantot viņas cieņu un nedalītu mīlestību.