Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:85, Did:0, useCase: 0


Latvijas sievietes baidās palikt vienas

Redakcija
Redakcija

Laikā, kad attīstās komunikācija internetā un cilvēki arvien retāk ar sev tuviem cilvēkiem komunicē klātienē, pieaug to sieviešu skaists, kuras baidās palikt vienas. „BigIDEA” un „Euro RSCG PR” veiktajā pētījumā „Mīlestība sociālo mediju laikmetā” noskaidrots, ka 25% Latvijas sieviešu ir bail palikt vienām. Par svarīgāko dzīves mērķi 60% sieviešu uzskata nodzīvot visu dzīvi ar savu īsto cilvēku.

Šim viedoklim piekrīt arī 50% vīriešu, kuri pētījuma laikā ir norādījuši, ka dzīves svarīgākais mērķis ir atrast savu īsto cilvēku, ar kuru nodzīvot kopā dzīvi. Vienlaikus 22% vīriešu ir norādījuši, ka viņus arī nebaida dzīvi nodzīvot vieniem.

Pētījumā atklājās arī tas, ka 80% sieviešu Latvijā trūkst romantikas attiecībās, un viņas baidās dzīvi nodzīvot garlaicīgi– 23%. Līdzīgu viedokli pauž arī vīrieši - 25% ir norādījuši, ka baidās no garlaicīgas dzīves.

Lai gan sabiedrībā valda stereotips, ka vīrieši nav romantiski, 48% atklāj, ka viņu attiecībās pietrūkst romantikas. Tajā pašā laikā 52% uzsver, ka attiecībās viņiem pietrūkst tieši seksa.

Par pētījumu:

„Mīlestība un sekss sociālo mediju laikmetā” 2013.g. mērķis bija noskaidrot kā ir mainījusies cilvēku paradumi un attieksme pret seksu sociālo mediju kontekstā. Pētījuma veikšanas laiks: janvāris; respondenti: 815 Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 60 gadiem.

     [+] [-]

, 2013-07-13 13:08, pirms 9 gadiem
...patiesība! Pat SEB bankas augst ranga personas, vientuļas sievietes, medī...vecākus, bagātus vīriešus, redzot viņu finansiālo stāvokli! Fakts! Peiedāvā visa veida iepazīšanos, aicina kā VIP personas uz koncertiem, izrādēm...