Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:13, Did:0, useCase: 3


Valsts prezidents Raimonds Vējonis ciemojas „Labajās mājās”

Redakcija
Redakcija

Šo sestdien, 16. janvārī, ikvienam dzīvnieku draugam ierastajā brīvdienu rīta pastaigā ar ķepaini būs jādodas nedaudz agrāk, nekā ierasts, lai jau plkst. 10.00 varētu ērti iekārtoties pie televizora ekrāna. Kāpēc? Jo tieši šajā laikā televīzijas kanālā LTV 1 būs skatāms raidījuma „Ķepa uz sirds” raidījums, kurā dzīvnieku patversmē „Labās mājas” ciemojas un par lapsiņveidīgās suņu meitenes Dūdas krusttēvu kļūst Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Prezidents ir patiess dzīvnieku draugs, kurš ne tikai kopā ar kundzi ikdienā rūpējas par suni un 3 kaķiem, bet izrādīja arī neviltotu interesi par „Labo māju” iemītniekiem, patversmes ikdienu un pamesto dzīvnieku problēmām Latvijā.

Viesošanās laikā no sasveicināšanās ar teju visiem „Labo māju” rējējiem Raimondu Vējoni neatturēja ne dzīvnieku netīrās ķepas, kuri, protams, centās atstāt to nospiedumu uz tik augsta mēroga ciemiņa apģērba, ne lielais troksnis, kas mājā, kurā mīt vairāk nekā 100 rējēju, ir pilnīgi dabiska parādība. Esot labam kaķu būtības pazinējam, sveicināšanās ar patversmes kaķiem bija atturīgāka – samīļots tika katrs murrātājs, kurš šādu vēlmi izrādīja pats.

Jāatzīst, ka augstā apmeklējuma noslēgumā vislaimīgākā tomēr bija suņumeitene vārdā Dūda, par kuras aizbildni izvēlējās kļūt Valsts prezidents. Abi kopīgi ne tikai izskraidījās mežā, bet Dūda tika aicināta piedalīties arī turpmākajā prezidenta vizītē un papildināt to ar savu neremdināmo enerģiju un dzīvesprieku, kas viņai lieliski izdevās.

Jāpiebilst, ka apmēram gadu vecā, sirsnīgā jautrule Dūda, kura „Labajās mājās” nokļuva no Siguldas ar pārrautu ķedes posmu ap kaklu, joprojām savas dienas vada dzīvnieku patversmē un gaida tikpat sirsnīgus un aktīvus saimniekus, kuriem suns un ķēde nav savienojami jēdzieni.