Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 3


Dienas akmens- HEMATĪTS. Prognoze un ieteikumi 15.janvārim

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Emocionālā svārstīšanās turpinās

Dienas akmens: HEMATĪTS AR JASMAS PIEJAKUMU

Šodien kaislības beidzot var nonākt līdz loģiskam rezultātam. Rezultāts gan var būt negaidīts. Piemēra, jūs savam bosam varat drosmīgi izteikt visu, ko domājat, gaidot, ka jūs talaidīs no darba, bet priekšnieks tā vietā var paaugstināt jūsu algu. Un jūsu nakts trauksme par jauna darba meklēšanu atkritīs kopā ar negaidītu vilšanos.Kaut kur dvēseles dziļumos jūs pat gribējāt pārmaiņas un gandrīz jau iedomājāties, kā tas būs, kad pēkšņi sanāca tieši otrādi. Taču arī tās ir pārmaiņas.

Nedariet šodien neko "par spīti" un sasteidzot.

Turieties! Sevišķi attiecībās ar tuviem radiniekiem. Radinieki un asinsradinieki var paņemt daudz jūsu uzmanības un laika. Nav vērts atlikt to visu uz vēlāku laiku. citādi jūs varat pat saņemt ultimātu- šodien vai nekad. Esiet gudri un savlaicīgi novērsiet briestošās domstapības. Karojiet mierīgi!

Diena var pavērt personīgās dziļākās vajadzības.

Varbūt jums ir kļuvis garlaicīgi savā "parasti" veidolā un gribas, lai kāds jūs sapurina? Jūs ilgojaties pēc pārmaiņām? Tad lūkojieties uz visām pusēm un gatavojaties "vadāmam jūtu un emociju sprādzienam".

Šodien beidzot var sākt saprast tās enerģijas, kas ap jums vējojušas jau kopš iepriekšējā gada beigām. Iespējams, tas ir dvēseles bads? Un jūsu fiziskajā līmenī tas nolaidies, lai iegūtu sev vietu jūsu realitātē. Lai to saprastu, vēlams pabūt vienatnē, sajust savas instinktīvās vēlmes un aizvākt melīgo žogu starp jums un pasauli. Jūs atrodaties pats sevī un tikai aiz personīgā žoga? Būt aiz žoga nozīmē to pašu, ko būt ārpusē un nepazīt sevi.

Personīgie ierobežojumi jūs var aicināt būvēt jaunu žogu, lai pasargātos no emocionālajām svārstībām. Taču nedariet to, jo šo žogu vairs nebūs tik viegli nojaukt.

Partnerattiecības var nokārtot ar siltiem apskāvieniem un maigu tuvību- tas dos iespēju apjaust sirds mājas sajūtu un dievišķo. Sasildiet viens otram sirdi.

Šodienas saslimšanas parādīs dzimtas vājās vietas.

HEMATĪTS AR JAŠMAS PIEMAISĪJUMU palīdzēs šo dienu nodzīvot spēcīgi, bet gudri. Tas liks saprast jums nepieciešamās enerģijas un virzīt tās lielākas personīgās noturības, pārliecības un cieņas paaugstināšanai.

Visas radniecīgās un mantojuma lietas varēs nokārtot bez strīdiem, tiks norakstīti karmiskie parādi.Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva