Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 0


Krāsaino rudens lapu maģija

Redakcija
Redakcija

Rudens un līdz ar to atnākušais lapkritis nav iemesls skumjām. Drīzāk tā ir lieliska iespēja atminēt likteņa sūtītās zīmes un ieskatīties nākotnē, kā to darījuši jau tālā senatnē, kad cilvēki vēl ticēja dabas spēkiem. Maģiskās nodarbes ar kritušājām lapām ir ārkārtīgi vieglas un vienkāršas: tām nav vajadzīgas ne kādas īpašas zināšanas, ne palīglīdzekļi. Tas ir inetersanti un aizraujoši un var noderēt arī dažādās draugu saiešanās un ballītēs.

Šodien neviens nevar precīzi pateikt, kas izdomāja zīlēt ar koku lapām. Tomēr visā pasaulē, sevišķi Austrumeiropas valstīs to dara jau sen un dažviet šī rudenīgā tradīcija ieguvusi zināmu popularitāti.
Daži gaišreģi, kas pilnībā pārvalda dabas maģiju, ir pārliecināti, ka tieši lapas, zāle un puķes spēj prognozēt notikumu gaitu visprecīzāk, sniedzot padomu jebkurā lietā.
Pamēģiniet arī jūs vērsties pie Dabas Mātes spēkiem un noskaidrot, kas jūs gaida tuvākajā nākotnē. Vēl jo vairāk tāpēc, ka izdarīt to ir ļoti vienkārši. Jūs varat mēģināt noskaidrot šī brīža situāciju, ieskatīties nākotnē un saņemt padomu, kā rīkoties, lai sasniegtu veiksmi un nepalaistu garām izdevību.

Nepieciešams: Pa 9 lapām no katras krāsas- dzeltenas, zaļas un sarkanas, neliels maisiņš vai kaste (piem., no kurpēm).

Kā zīlēt: Ielieciet lapas iepriekš sagatavotā maisiņā vai kastītē, pamatīgi sakratiet un, neskatoties, izvelciet trīs lapas. Pēc krāsu salikuma uzzināsiet, kas jūs sagaida tuvākajā nākotnē.

Atšifrējums:

Sarkans - sarkans - sarkans

Jums priekšā stāv lieli darbi. Visur- darbā, ģimenē, draugu lokā jūsu klātbūtne būs nepieciešama. Sasparojieties, jo tikt galā ar visu nebūs viegli, taču optimisms un centība jums palīdzēs. Nebaidieties no oriģināliem risinājumiem. Ieklausieties pieredzējušu cilvēku padomos, taču galējo lēmumu izdariet pats.

Sarkans - sarkans - dzeltens

Jūs esat radošo sasniegumu virsotnē. Dienesta pienākumi jums padodas apbrīnojami viegli, savukārt kolēģi un priekšniecība ir pārsteigti par jūsu kreativitāti. Un pat apnicīgos mājas darbus jūs veicat ar prieku un iedvesmu. Šobrīd ir piemērots laiks, lai atklātu sevī jaunus talantus. Riskējiet un pamēģiniet, piemēram, gleznošanu, dejas, modelēšanu utt. Jums viss izdosies!

Sarkans - dzeltens - dzeltens

Šāds krāsu salikums sola jums liktenīgas tikšanās, romantiskas pastaigas, satraucošus pieskārienus, skūpstus un maiguma pilnas atzīšanās. Jūs gaida mīlestība, mīlestība un vēlreiz mīlestība. Nešaubieties par savām jūtām, aizmirstiet iepriekšējās vilšanās, nebaidieties no kļūdām un bēdīga iznākuma. Viss būs labi!

Sarkans - sarkans - zaļš

Jūs esat pārāk piesardzīgs, pārāk velkat visu garumā un šaubāties, baidoties pieņemt lēmumu, jo neuzticaties apkārtējiem cilvēkiem. Jūsu iedomātās bailes un pārmēru piesardzība var traucēt kā jaunu attiecību nodibināšanai, tā arī virzībai pa karjeras kāpnēm. Varbūt beidzot pietiks baidīties? Citādi jūs riskējat daudz ko palaist garām.

Sarkans - zaļš- zaļš

No vienas puses, jūs esat spēka pilns, no otras- jūsu garastāvoklis varētu būt labāks. Jūs skumstat par nepiepildītiem sapņiem un cerībām, par nesasniedzamu laimi, tāpēc kritiski izturaties pret sevi un apkārtējiem. Jā, pagaidām viss, par ko jūs sapņojat, šķiet nesasniedzams, taču, ja nolaidīsiet rokas, sūdzoties par dzīvi, jums diez vai izdosies labot šo situāciju. Ķerieties pie darba un cīnieties par saviem mērķiem.

Dzeltens - dzeltens - dzeltens

Dzīve guļ pie jūsu kājām kā brīnišķīgs krāsainu lapu klēpis. Pašlaik jums ir pieejams viss: karjeras veiksme, materiālā labklājība, radoši kāpumi. Jūs esat pievilcīgs, sabiedrisks un patīkat pretējam dzimumam. Jūs esat kā saule, kas pievelk visu, kas ir apkārt. Izmantojiet šo brīdi un priecājieties par dzīvi!

Dzeltens - dzeltens - sarkans

Jūsu dienas tiks iekrāsotas siltos, maigos toņos. Šis ir tikšanās laiks ar draugiem, kā arī maiguma un mīlestības laiks. Jūsu tuvinieki izrādīs pilnīgu sapratni un pacietību. Bet jūs pats ar prieku dāvināsiet viņiem savu laiku un uzmanību. Darbā, kur valda nebeidzama kņada, jūs kļūsiet par tādu kā miera ostu. Visiem būs nepieciešami jūsu padomi un dvēseles siltums. Arī jūs pats varēsiet saņemt palīdzību un atbalstu, kad vien vajadzēs.

Dzeltens - sarkans- sarkans

Ja jūsu sirds ir brīva, gaidiet tikšanos, kas noteiks jūsu tālāko likteni. Ja mīļotais cilvēks jums jau ir, tad tuvākajā laikā jūs nolemsiet savienot savas dzīves un sāksiet gatavoties kāzām. Bet ja jūs jau esat ģimenes cilvēks, tad gaidiet ģimenes pieaugumu vai negaidītus ienākumus, kas palīdzēs nostiprināt jūsu finansiālo stāvokli.

Dzeltens - dzeltens - zaļš

Jūs esat iekļuvis sīku neveiksmju joslā. Baiļoties nav vērts: nekas slikts nenotiks, kaut gan par patīkamu šādu dzīvi nodēvēt grūti. Korķi uz ceļiem, saplēstas krūzes, nolauzti papēži- vārdu sakot, viss ies ne tā, kā vajadzētu, un jūsu sviestmaize, kaut arī nepatīkami, bet allaž kritīs ar sviesta pusi uz leju. Neskumstiet un nezaudējiet humora izjūtu: tas viss drīz pāries.

Dzeltens - zaļš - zaļš

Jūsu mīlas "laiviņa" tūlīt, tūlīt uzskries uz sēkļa. Grūti pateikt, kas pie tā vainīgs: sāncensis (sāncense), skaudīgi draugi (draudzenes), jūsu vai partnera trūkumi. Lai nu kā, ja attiecības izjuks, tas nozīmē, ka nemaz neesat radīti viens otram. jo īsta mīlestība spēj pārdzīvot ne to vien.

Zaļš - zaļš - zaļš

Šobrīd nav īstais laiks kalt globālus plānus un ķerties pie nozīmīgu projektu realizācijas. Nav vērts aktīvi darboties nevienā no dzīves jomām. Pagaidām noejiet pagrīdē, tiekoties tikai ar tiem, kas jums ir ļoti tuvi. Sargiet nervus un veselību. Pašlaik labāk nodarboties ar izbijušu neveiksmju analīzi, meklējot to neizdošanās iemeslus. Jūsu pārdomu rezultāts noderēs, kad atkal atradīsieties notikumu virpulī.

KĀ ZINĀT VAI VĒLĒŠANĀS PIEPILDĪSIES?

Nepieciešams: Divas nelielas kastes (piemēram, kurpju kastes)

Kā zīlēt: Uz vienas kastes uzrakstiet- ; uz otras- NĒ.

Pārdomājiet savu vēlēšanos un noformulējiet jautājumu tā, lai atbilde būtu viennozīmīga. Tad izvēlaties koku, no kura krīt lapas un novietojiet zem tā atvērtas kastes. Pagaidiet kādu laiku. Iespējams, būs nepieciešamas pat dažas stundas, lai kastēs kaut kas iekristu.

Pēc tam saskaitiet lapas katrā no kastēm. Tā, kurā būs vairāk lapu, sniegs jums atbildi uz uzdoto jautājumu.

Nākošais solis: Vēlreiz pārskaitiet lapas un no lielākā skaitļa atņemiet mazāko Ja starpība pārsniedz ciparu 9, skaitiet ciparus kopā, līdz iegūsiet viencipara skaitli (piemēram, 19=1+9=10=1+0=1). Tieši šis skaitlis pateiks, kā rīkoties tālāk.

Atšifrējums:

1 - Paļaujieties tikai uz sevi..
2 - Apspriedieties ar uzticamu draugu.
3 - Balstieties uz savu pieredzi.
4 - Pacietieties, drīzumā jūs gaida veiksme.
5 - Nebaidieties riskēt.
6 - Sakoncentrējiet visus savus spēkus.
7 - Turiet savus sapņus un plānus noslēpumā.
8 - Neperiecājieties pirms laika.
9 - Jūsu jautājums tiks atrisināts pavisam neparastā veidā.