Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 0


Dienas akmens- SAULES AKMENS. Prognoze un ieteikumi 8.janvārim

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- SAULES AKMENS

Šodiena turpina vakardienas tendences un aicina priecāties. Taču šodien prieka izpausmes var viegli iziet ārpus rāmjiem un kontroles, kļūstot par graujošu enerģiju.

Ļoti iespējams, ka vakardienas sajūsmas pacilājošā enerģija izraisījusi ambiciozitāti sava sevišķuma ilūziju un sacensības garu. Bija viegli pakļauties svešas pieredzes atkārtošnai un svešas dzīves kopēšanai. Padomājiet, vai jūsos nav iezagusies skaudība, kas tagad mēģina manipulēt ar jums.
Katram no mums šajā dzīvē ir savs personīgais ceļš, savi talanti un pieredze.

Svešas dzīves kopēšana, atdarināšana, vēlme gūt sekmes uz citu pieredzes pamata, ir kā svešas drēbes, kas jums neder, tādējādi veidojot absolūti svešu tēlu. Ar cilvēku, kurš runā ne savām frāzēm un izsaka svešas domas, parasti kopā būt nav interesanti, jo viņš to nav izdzīvojis pats, tā nav viņa personīgā pieredze, labākajā gadījumā viņš to ir lasījis grāmatās. Neīstums vienmēr ir pamanāms.

Šogad esam iegājuši patiesuma un godīguma zonā. Jābūt patiesam gan pret sevi, gan citiem. Nevajag spēlēt svešas lomas un izlikties par kādu citu. Vienmēr vienkāršāk ir būt pašam. Vajag tikai sevi labāk iepazīt. Tad nenāksies kopēt svešu dzīvi vai censties kāpt uz svešiem papēžiem. Tas atņem pārāk daudz enerģijas.

Ja pieķerat sevi pie domas, redz, viņam sanāk, darīšu arī es tāpat vai- viņa ir veiksmīga, es arī iešu pa to pašu ceļu,- APSTĀJIETIES! Padomājiet paši par saviem talantiem, nevis ekspluatējiet savas ambīcijas. Konkurenti ir tikai jūsu galvā. Ikviens no mums ir individuāls un īpašs. Tur, kur eksistē konkurence, tur pastāv kaut kā trūkums. Bet, ja trūkst enerģijas, veiksmīgu dzīvi uzbūvēt grūti. Šogad jaunatnākušās enerģijas aicina apgūt pārpilnību un ienest personīgo ieguldījumu savā dzīvē un izplatījumā. Visa pietiks visiem... arī vietas zem saules.

SAULES AKMENS palīdzēs nenovirzīties no pareizā ceļa, nekāpt svešās pēdās, godīgi atzīt skaudības esamību un svešas dzīves kopēšanu. Tas palīdzēs runāt saviem vārdiem, domāt savas domas, būt godīgam pret sevi, atklāt un atzīt savus talantus un dzīvot savu dzīvi. Un tam visam jānotiek priecīgā dvēseles sajūsmā, uzticoties sev.

Ļaujieties priecīgām domām un atrodiet prieku šodienas darbos! Izvairieties uzdoties par to, kas neesat. Lai nerastos vēlme palielīties, kontaktējieties ar seniem labiem draugiem un ģimeni..
Sargājiet enerģētisko godīgumu!Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva