Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 3. maijs – Gints, Uvis

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Gints, Uvis. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Gints

Gints ir mērķtiecīgs, centīgs, ar iekšēju dinamiku apveltīts cilvēks. Viņš zina, ko grib un noteikti to sasniedz. Gintam piemīt izteiktas līdera dotības, prasme vadīt un organizēt. Viņš ir izveicīgs, bezbailīgs un arī labsirdīgs. Spējīgs izdomāt un paredzēt vairākus gājienus uz priekšu. Gintam piemīt laba intuīcija, ass prāts, turklāt bieži vien viņš ir vienkārši laimes luteklis, kam neticami veicas. Reizēm gan mēdz atlikt uz rītdienu to, ko varētu izdarīt šodien.

Gintam likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.

Uvis

Uvis ir samērā neordināra personība, kas bieži vien rīkojas negaidīti un citiem nesaprotami. Ar citiem draudzīgs, labsirdīgs, izpalīdzīgs un atsaucīgs. Arī atklāts, godīgs un pacietīgs. Apveltīts ar radošiem talantiem, labu intuīciju un pat spēju paredzēt. Augstu vērtē savu ģimeni, tuviniekus un draugus. Mīl dzīvi un ir tendēts uz nākotni. Viņam piemīt smalka skaistuma izpratne un dvēselisks garīgums. Mēdz būt pārlieku emocionāls un celt sapņu pilis, kuras dzīvē realizēt nav iespējams.

Uvim likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu īpašā misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.