Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Tava vārda skaidrojums un ietekme uz likteni. 20. janvāris – Oļģerts, Aļģirts, Aļģis, Orests

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Oļģerts, Aļģirts, Aļģis, Orests. Noskaidrosim šo vārdu likteņa skaitļus un to nozīmi.

Oļģerts

Oļģerts vienmēr no visām situācijām atrod izeju. Viņš ir par sevi pārliecināts, godīgs un principiāls. Mīl pasapņot, taču viņa sapņi bieži vien noder dzīves kvalitātes uzlabošanai. Izbauda katru dzīves mirkli, neatsakās no flirta un nelielas uzdzīves. Ir kompānijas dvēsele un ideju ģenerators. Apveltīts ar labu gaumi, sirsnīgs un tajā pat laikā atklāti izrāda nepatiku pret lietām, kas nepatīk. Viņam piemīt stāstnieka talants.

Oļģertam likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Aļģirts

Aļģirtam ir tieksme dominēt, vadīt un komandēt.. Viņš spēj nenogurstoši strādāt, tāpēc dzīvē var sasniegt daudz, ja vien iemācās nosēdēt uz vietas. Parasti gam Aļģirts atrodas kustībā, meklējumos un izpētē. Ar labu gaumi apveltīts, viņš to arī radoši izmanto. Ir uzticīgs saviem mērķiem un idejām. Patīk pārmaiņas un piedzīvojumi. Viņam ir daudz draugu, domubiedru un pielūdzēju.

Aļģirtam likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgi vai neapmierināti, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.

Aļģis

Aļģis ir dzīvespriecīgs, jautrs, vienmēr kustībā esošs cilvēks, kas spēj aizraut un iedvesmot lielas cilvēku masas. Viņš ir mūžīgais optimists, kuru nevar salauzt nekādas dzīves vētras. Augstu vērtē komfortu, patīk izklaides un ir kārs uz piedzīvojumiem. Viņš ir apveltīts ar daudziem talantiem, tai skaitā labu gaumi un prasmi saprasties ar cilvēkiem. Tāpēc draugu Aļģim netrūkst, tāpat kā arī atbalstītāju.

Aļģim likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpigs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai pašizteiktos. Esiet atklāts, pozitīvs un drosmīgs. Izsakieties atklāti.

Orests

Ārēji Orests ir apburošs cilvēks ar prasmi acumirklī iegūt simpātijas. Viņš ir labs cilvēku pazinējs, analītiķis un aprēķinātājs, taču patīkams, ar labām manierēm apveltīts un pieklājīgs. Sevišķi, ja tas izdevīgi viņam pašam. Tiecas pēc varas un reizē arī pēc maiguma un mīlestības. Dusmu uzplūdos ass un nesavaldīgs, taču vienmēr neatlaidīgs un, ja reiz ko nolēmis, grūtību priekšā neatkāpsies.

Orestam likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pats sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.