Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 5. aprīlis – Vija, Vidaga, Aivija

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Vija, Vidaga, Aivija. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Vija

Vija ir drosmīga un neatkarīga. Laba organizatore, brīnišķīga vadītāja un neapstrīdama līdere. Vienmēr cīnās par saviem sapņiem un dedzīgi aizstāv savas idejas. Ir izlēmīga, atbildīga, radoša, apveltīta ar ātru reakciju un izteiktu oriģinalitāti. Augstu vērtē ģimeniskumu, ir līdzcietīga un aizbildnieciska. Nekad "nesprēgā" bez iemesla. Nepiedod nodevību. Komunikabla, mīl dzīvi un izjūt saikni ar dabu.

Vijai likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju. Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.

Vidaga

Vidagai ir samērā sarežģīts raksturs, kas nepakļaujas neviena ietekmei. Viņai piemīt augsts pašvērtējums, laba atmiņa un tieksme pēc garīga un fiziska komforta. Draugu Vidagai varētu būt daudz, taču parasti viņa pret to izvēli ir ļoti piesardzīga, tāpēc ne katram ļauts iekarot šīs meitenes sirdi un uzticēšanos. Visbiežāk gan Vidaga dzīvo pati savā pasaulē, kur nevienam iekļūt nav ļauts. Vienmēr tur doto vārdu, ir godprātīga. Sāpīgi pārdzīvo nodevību vai negodīgu rīcību no citu cilvēku puses.

Vidagai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.

Aivija

Aivija ir gudra, pacietīga, labsirdīga un miermīlīga. Iekšēji stabila un nesatricināma. Prot uzklausīt citu problēmas, iedziļināties svešās sāpēs un reāli palīdzēt citiem vairāk, nekā pati sev. Laba diplomāte un uzticams draugs. Aiz ārējā praktiskuma bieži vien slēpjas smalka un romantiska dvēsele, kas alkst pēc mīlestības un maiguma. Dzīvē tiecas pēc harmonijas un līdzsvara, kā arī apkārtējo atzinības.

Aivijai likteņa (vārda) skaitlis ir 2

Jūsu misija ir radīt harmoniju.
Jūsu uzdevums- meklēt līdzsvaru, tiekties pēc sadarbības un būt pacietīgam komandas spēlētājam, attīstot pleca sajūtu.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā varat iemācīties labestību un emocionālu uztveri, vienlaikus pielāgojoties un pārliecinoties, ka esat uz pareizā ceļa. Pat, ja esat pasīvs vai neizlēmīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts radīt mieru un sēt miera sēklu citos.