Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 8. jūnijs – Frīdis, Frīda, Mundra

Redakcija
Redakcija

Vārdu skaidrojums. 8. jūnijs – Frīdis, Frīda, Mundra
Foto: Iveta Apškrūma


Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Frīdis, Frīda, Mundra. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Frīdis

Frīdis ir iekšēji noturīgs, vīrišķīgs, raksturā spēcīgs un labsirdīgs cilvēks, kas prot no dzīves paņemt visu, ko tā dod. Vajadzības gadījumā spējīgs piemēroties apstākļiem, taču lielākoties cenšas apstākļus pakļaut sev. Pa dzīvi soļo ar paceltu galvu, pašpārliecināts, taču draudzīgs un pretimnākošs. Ar savu entuziasmu spējīgs iedvesmot citus. Labprāt atrodas uzmanības centrā un vairo prieku. Ir radošs un ik pa brīdim ģenerē oriģinālas idejas. Orientēts uz ģimeni un izaugsmi.

Frīdim likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedagoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīgs, kritisks un saspringts, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Frīda

Frīda ir līdzsvarota, gudra, miermīlīga un pacietīga. Labi spēj pielāgoties jebkuriem apstākļiem. Labprāt darbojas komandā, ir atsaucīga un pretimnākoša. Apveltīta ar diplomāta talantu, labi saprotas ar cilvēkiem, tāpēc var risināt sarežģītus jautājumus, neradot konfliktsituācijas. Ar apkārtējiem draudzīga un izpalīdzīga. Patīk citiem dāvāt prieku, taču arī pašai nepalikt ēnā, bet tikt novērtētai un pamanītai. Frīdai no dabas dota izcila intuīcija, kā arī smalka, jūtīga un romantiska dvēsele, kas alkst pēc miera un harmonijas.

Frīdai likteņa (vārda) skaitlis ir 2

Jūsu īpašā misija ir radīt harmoniju.
Jūsu uzdevums- meklēt līdzsvaru, tiekties pēc sadarbības un būt pacietīgam komandas spēlētājam, attīstot pleca sajūtu.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā varat iemācīties labestību un emocionālu uztveri, vienlaikus pielāgojoties un pārliecinoties, ka esat uz pareizā ceļa. Pat, ja esat pasīvs vai neizlēmīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts radīt mieru un sēt miera sēklu citos.

Mundra

Mundra ir enerģiska, dosmīga, azartiska un iekšēji stipra personība, kurai patīk būt pamanītai un novērtētai. Apveltīta ar aktīvu iztēli, augstsirdīga un līdzjūtīga, tomēr reizēm par daudz cenšas vilkt "segu" uz savu pusi, aizmirstot, ka egoisms viņai nepiestāv. Tiecas sasniegt ne tikai materiālo labklājību, bet arī augstāko garīguma pakāpi. Pateicoties savai vērībai un uzcītībai, spēj iedziļināties ikvienā jautājumā un situācijā, izanalizēt to un atrast vispareizāko risinājumu.

Mundrai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.