Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:10, Did:0, useCase: 3


Brīvdienu mīlestība- uz mūžu vai divām nedēļām?

Brīvdienu flirts vai mīlestība uz mūžu? Kāpēc atvaļinājuma mīlestība jeb dienesta romāni pārsvarā beidzas jau uzreiz pēc atgriešanās mājās. Skaidro ģimeņu un partneru problēmu speciālists dr. Bernds Frederihs.

• Saule, ūdens un atbrīvotā atmosfēra iepazīšanos padara vieglu. Taču šim reibumam līdzīgajam iemīlēšanās stāvoklim nav nekā kopīga ar mīlestību. Te ir runa par seksu, fiziskajām pazīmēm un tieksmēm.

• Trūkst kopīgu interešu. Pēc jaunākajiem pētījumiem, vairāk kā puse visu nopietno partnerattiecību sākas darbavietā. Iepazīstoties atvaļinājumā, šī pamata pietrūkst. Ilgstošām attiecībām nepietiek ar to, ka abi labprāt burā, spēlē tenisu vai iedzer vienu iemīļotu dzērienu.

• Laika ir pārāk maz, lai otru cilvēku iepazītu. Pēc divām, trim nedēļām katrs aizbrauc uz savām mājām, pirms vēl ir radusies patiesa tuvība. Daudzu kilometru attālumā ir grūti šīs attiecības pilnveidot.

• Iemīlēšanās sajūta slēpj briesmas, ka partnerī saskatās savas fantāzijas radītu tēlu. Un, ja viņš pats nav klāt, tad ideāls arvien vairāk attālinās no īstenības. Mīlestība- tā ir koordinācija. Sasniegt vienprātību un saskaņu iespējami vairākās sfērās. Tas izdarāms tikai abiem esot kopā.

• Mīlestība arī nozīmē: kopīgi abiem pārciest bēdas. Tikai krīzes situācijas parāda, cik attiecības ir stipras. Tās vai nu kļūst ciešākas, vai arī izjūk. Atvaļinājuma vai ceļojuma laikā šādi pārbaudījumi diez vai ir iespējami.

• Ja nu brīvdienu mīlestība tomēr pāraug ilgstošās partnerattiecībās, tad tas ir liktenis- vai arī, ja kāds tam netic, - sagadīšanās. Abi šie cilvēki tikpat labi būtu iepazinušies arī tramvajā vai darbavietā. Vienkārši-viņi ir piemēroti viens otram, tāpēc viņiem ir paveicies.

     [+] [-]

, 2010-08-10 01:00, pirms 12 gadiem
PALDIES autorei, ļoti pamācoši