Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:247, Did:0, useCase: 3


Video: Jānis Naglis: Rakšanās Āfrikas smiltīs varēja beigties letāli

Redakcija
Redakcija
Portāls Sportacentrs.com piedāvā fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” speciālizlaiduma par Dakaras ralliju.

Sporta sarunu šova "eXi" 3. sezonas speciālizlaiduma par Dakaras ralliju vadītājs Jānis Celmiņš kopā ar 2004. gada rallija dalībniekiem - Jāni Nagli un Krišjāni Cauni spriež par rakšanos tuksneša smiltīs un daudzajiem auto remontem, kurus ekipāža piedzīvoja startējot prestižajā rallijreidā tālajā 2004. gadā. Naglis atcerējās kādu stāstu no dalības sacensībās, kur tika piedzīvoti ļoti smagi brīži. Kādās sacensībās pirms Dakaras rallija viņa tā laika stūrmanis Modris Mēters dehidrēšanās dēļ varēja pat aiziet bojā.

Sporta sarunu šovs "eXi" ir Jāņa Celmiņa un "Sportacentrs.com" veidots raidījums, kas katru otro ceturtdienas vakaru skatāms "Sportacentrs.com TV" kanālā, kā arī pēcāk pieejams portālā "Sportacentrs.com" un kanālā TV4. Tajā bijušie sportisti apskata aktuālus sporta notikumus caur bijušo atlētu prizmu. Šajā ceturtdienā (30.decembris) plkst. 21.15 raidījums būs veltīts vienai tēmai - Dakaras rallijam. Ekipāža Naglis / Caune dalīsies spilgtos un neaizmirstamos iespaidos pa piedzīvoto rallijreidā "Parīze - Dakara".

Visas sporta sarunu šova "eXi" epizodes pilnā garumā (arī to spilgtākie fragmenti) pieejamas ŠEIT!
Vērtējums: