Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:247, Did:0, useCase: 0


Tavs dienas horoskops 24. februārim

Redakcija
Redakcija

Ar horoskopiem, tāpat kā dzeltenajām ziņām – neviens tiem netic un nelasa, bet visi zina, ko nav izlasījuši. Tāpēc piedāvājam uzmundrinošus un oriģinālus ikdienas horoskopus katrai zodiaka zīmei, kurus vienmēr būs iespēja izlasīt jau iepriekšējās dienas vakarā.

Pasmaidi un atceries, ka dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls. Sargā sevi un citus!

Trešdien Auna spēks būs tuvos cilvēkos, kuri gatavi viņu atbalstīt. Ja viņš vērsīsies pie radiem un draugiem, lai gūtu atbalstu, saņems vēl vairāk palīdzības, nekā bija gaidījis. Tomēr problēmu risināšana būs tikai viena no šīs dienas iespējām. Jebkura jautājuma šķetināšana, kurai Auns kopā ar tuviniekiem trešdien pievērsīsies, viņam sagādās ne tikai prieku, bet, iespējams, arī konkrētu labumu.

Trešdien Auns mīlas lietās var drosmīgi uzstādīt savus noteikumus un tos mainīt, kad vien vēlas! Diena piešķirs viņam šarmu un pārliecību par sevi, kas nozīmē, ka padarīs pretējā dzimuma acīs neatvairāmu. Pat visnegaidītākās trešdienas situācijas attīstīsies Aunam izdevīgā veidā un atbilstoši viņa scenārijam. Viņam vajadzētu to izmantot un kalt dzelzi, kamēr tā karsta.

Trešdien Vērša neorganizētība būs ierakstīta viņa sejā un apkārtējie to pavadīs ar neizpratnes pilniem skatieniem. Nu, ja gluži nebūs redzama sejā, tad noteikti izpaudīsies viņa pretrunīgajā rīcībā un pārdomās par to, kā vislabāk rīkoties. Vērsi trešdien vadīs aktīva enerģija, tāpēc būs vienkārši neiespējami nepamanīt viņa mētāšanos apkārt! Citiem būs jāpaciešas, līdz Vērsis sakārtos savas šaudīgās domas un nesaprotamās jūtas.

Trešdien Vērsim vajadzētu padomāt par to, ka viņa ideālisms traucē personīgajai dzīvei. Protams, fantāzijas – tas ir lieliski, taču svarīgi saprast atšķirību starp tām un realitāti. Var visu mūžu gaidīt ideālo princi (princesi), paejot garām savai patiesajai mīlestībai. Paaugstinātas prasības padara par vecpuišiem un vecmeitām. Ja Vērsis vēlas būt laimīgs, viņam būs jāpieņem savs izvēlētais tāds, kāds tas ir: ar visiem daudzajiem plusiem un mīnusiem.

Dvīņus trešdien gaida pārsteigums - galvenokārt finansiāls. Tāpat kā jebkurš pārsteigums, tas var nebūt ar plus zīmi. Sākumā Dvīņi nemaz netaisīsies nodarboties ar naudas jautājumiem, taču apstākļi to prasīs: dienas laikā Dvīņi var gan atrast, gan pazaudēt. Prēmija, peļņa, atdots parāds, zaudējumi vai nevajadzīgs pirkums - Dvīņiem jābūt gataviem visiem pārsteigumiem un jābūt uzmanīgiem ar tēriņiem.

Trešdien zvaigznes brīdina Dvīņus, ka viņu personīgajā dzīvē tuvojas pārmaiņu laiks! Pie horizonta jau iezīmējas jauni cilvēki un jauni notikumi, un ļoti drīz viņi liks sevi manīt. Pat ja Dvīņi domā, ka zina, par ko ir runa, visticamāk, viņi kļūdās: pārmaiņas būs negaidītas gan viņiem, gan partnerim. Viss, ko Dvīņi var darīt trešdien, ir morāli sagatavoties un, uzticoties liktenim, pieņemt pārsteigumus, kurus tas viņiem sagatavojis.

Trešdien Vēža enerģija, sabiedriskums un dzīvesprieks nodrošinās apkārtējo uzmanību, kuri ar nepacietību tvers katru viņa vārdu. Vēzis būs gatavs ikvienu aplipināt ar savu entuziasmu, daloties ar klausītājiem ar jaunām idejām un plāniem un iedvesmojot viņus jauniem darbiem. Jūs vēlēsieties īstenot viņa paustās idejas. Tātad trešdien Vēzis varēs viegli piesaistīt atbalstu jebkuram no saviem projektiem un plāniem.

Trešdien, ja Vēzis vēlas daudzsološi iepazīties romantiskos nolūkos, viss, kas viņam jādara – netraucēt liktenim. Pietiek ar smaidu atbildēt uz smaidu, nenovērsties un uz piedāvājumu iepazīties nevaicāt: “Kāpēc?”. Citiem vārdiem sakot, Vēzim, pretēji saviem ieradumiem, derētu uzticēties instinktiem un ļauties notikumu gaitai. Un varbūt nedaudz biežāk nekā parasti teikt "jā", nevis "nē".

Trešdien Lauvai nevajadzētu pretendēt uz galveno lomu - tas neizdosies. Viņam būs grūti izrādīt iniciatīvu, pieņemt lēmumus un aizstāvēt savu viedokli. Ja Lauva vēlas virzīties uz priekšu, tad saprātīgākais būs darīt to kopā ar vēl kādu. Un vēl labāk Lauvai - palīdzēt tiem, kuriem viņš vajadzīgs. Pievienojieties kāda cita darba projektam, sniedziet atbalstu radiem un draugiem. Kategorijā "Labākā otrā plāna loma" trešdien sasniegsi lieliskus rezultātus!

Trešdien Lauva spēs saprast savu mīļoto cilvēku no pusvārda. Viņi būs noskaņojušies uz viena viļņa un spēs patiesi sajust viens otru. Tāpēc tieši šajā dienā Lauvai būtu jārunā ar savu izredzēto par to, kas viņu satrauc attiecībās. Ja ir kas neizrunāts, vai sakrājies aizvainojums, trešdiena būs lielisks laiks, lai visu mierīgi pārrunātu, saprastu un piedotu, iztēlojoties sevi otra vietā.

Jaunavai trešdien jāgatavojas pārsteigumiem! Viņa tā vien gaidīs iemeslu, lai neievērotu dienas grafiku, un nav šaubu, ka šāds attaisnojums noteikti atradīsies. Daži notikumi, ziņas vai cilvēki traucēs ierasto viņas dienas norisi, liekot mainīt plānus. Tomēr Jaunava to nenožēlos: neliels haoss dzīvē viņai nekaitēs. Turklāt trešdien šis haoss Jaunavai pavērs jaunus ceļus un jaunas iespējas.

Trešdien savās attiecībās Jaunava spēs izlemt par kādu nopietnu, atbildīgu soli! Varbūt tajās nobriedis globāls pagrieziena punkts, vai varbūt Jaunava vēlas tās pacelt jaunā līmenī. Nav svarīgi, vai Jaunava ar savu partneri izlems svarīgu jautājumu, apspriedīs izredzes vai izteiks bildinājumu, trešdiena ir īstais laiks to darīt. Citā dienā Jaunavai sadūšoties būs daudz grūtāk.

Trešdien Svariem būs talants atrasties īstajā vietā un laikā. Un pats galvenais - satikt īstos cilvēkus! Horoskopa zvaigznes Svariem iesaka izbrīvēt savā dzīvē vietu jaunām idejām un jaunām, pat neplānotām un negaidītām, iespējām iepazīties. Ja Svari būs atvērti saziņai, tad trešdien viņiem būs iespēja satikt cilvēku, kurš viņu pasaules skatījumā veiks nelielu revolūciju, liekot jaunā veidā paskatīties uz daudzām lietām.

Pat ja Svari ir pieraduši, ka mīlestībā pirmo soli viņu vietā sper cits, trešdien viņiem tomēr jāņem iniciatīva savās rokās! Situācija attīstīsies tā, ka vai nu Svari paliks bez nekā (pareizāk sakot, bez neviena), vai arī parādīs viņiem neraksturīgu neatlaidību un aktivitāti. Tātad izvēle trešdien būs viņu rokās – vajadzēs tikai izlemt, kas Svariem ir svarīgāks: attiecības ar cilvēku, kurā viņi iemīlējušies, vai ieradums gaidīt iniciatīvu no otra.

Trešdien Skorpiona sociālā enerģija sasniegs maksimumu: viņa entuziasms un pozitīvā attieksme nodrošinās citu cilvēku simpātijas. Šī būs lieliska diena Skorpionam, lai piedabūtu cilvēkus savā pusē, lai risinātu sarežģītas sarunas, izbeigtu konfliktu, piesaistītu atbalstu vai vienkārši iegūtu patīkamu paziņu. Skorpions pratīs aizraut sarunu biedru un likt viņam ieklausīties sevī. Trešdien jebkura viņa darbība šajā virzienā ir lemta panākumiem!

Trešdien Skorpionam vajadzētu aizdomāties, ko viņš meklē mīlestībā un kāpēc viņa dzīvē viss vēl nenotiek gludi? Varbūt Skorpions tiecas pēc nopietnākām un dziļākām attiecībām? Šajā gadījumā viņam vajadzētu meklēt partneri, kuram ir tādas pašas spēcīgas un noturīgas emocijas kā viņam pašam. Īslaicīgi romāni tikai radīs nevajadzīgus sarežģījumus un var izraisīt Skorpionam iekšēja tukšuma sajūtu.

Trešdien Strēlnieks spēs iekarot visu pasauli! Vismaz uz to viņš būs noskaņojies. Pats interesantākais ir tas, ka viņa pašapziņai būs pamats - Strēlnieks trešdien tiešām būs spējīgs uz daudz ko. Viņa enerģijai nebūs robežu, un vārds "neiespējami" pazudīs no vārdu krājuma. Vienīgi var just līdzi cilvēkiem, kuri stāsies viņam ceļā: nežēlīgais Strēlnieks būs kā vīramāte no anekdotes, kura iekrita baseinā ar krokodiliem. Kā saka - jūsu krokodili, jūs arī viņus glābiet.

Ja Strēlnieks būtu pāvs, trešdien viņš noteikti būtu izpletis grezno asti! Nu, tā kā Strēlnieks ir cilvēks, viņš varēs piesaistīt pretējā dzimuma uzmanību citos veidos: spilgts apģērbs, apburošs smaids sejā u.tml. Trešdien Strēlnieks būs simtprocentīgi pārliecināts par savu pievilcību, kas nozīmē, ka viņš būs neatvairāms. Viņam tas jāizmanto, lai salauztu sirdis, sāncenšiem (sāncensēm) sniedzot iemeslu vismelnākajai skaudībai.

Trešdien dzīve sagādās Mežāzim daudz laimīgu iespēju, taču ne visas viņš pratīs izmantot! Horoskopa zvaigznes piešķirs Mežāzim rāmu garastāvokli un zināmu gausumu - viņš var vienkārši nepaspēt reaģēt uz strauji mainīgajiem apstākļiem. Tāpēc, ja Mežāzis vēlas satvert veiksmi aiz astes, viņam vajadzētu aktīvāk iesaistīties notiekošajā un nevis, skatoties apkārt, žāvāties!

Trešdien jau no paša rīta Mežāzis griezīsies kā vāvere ritenī, un, kamēr nenomierināsies, viņam nebūs laika romantiskām attiecībām. Zvaigznes iesaka Mežāzim par spīti visam nedaudz atslābināties un pameditēt - pat ja situācija to nemaz neveicinās. Trešdien, sakārtojot domas un jūtas, Mežāzim būs daudz vieglāk tikt galā ar veicamajiem darbiem. Tad atliks laiks gan flirtam, gan jaunām paziņām.

Trešdien horoskopa zvaigznes iesaka Ūdensvīriem iziet ārpus ierastajiem rāmjiem un barjerām, lai saprastu, ka pasaule ir interesantāka nekā tā mākslīgā pasaule, kurā viņš ir pieradis pavadīt dienu pēc dienas! Neatliekami pienākumi, rutīna, ikdiena - parasti viņam neatliek laiks pacelt galvu un palūkoties apkārt. Trešdien Ūdensvīriem būs lieliskas iespējas aizbēgt no ikdienas burzmas, paskatoties uz daudzām pazīstamām lietām ar svaigu skatu.

Trešdien pat nevainīgs flirts Ūdensvīriem var izvērsties par kaut ko vairāk. Pavisam negaidīti situācija var izkļūt no kontroles, paceļot viņa attiecības jaunā līmenī. Ūdensvīram trešdien atliks tikai izlemt: vai viņam patīk šāds stāvoklis vai nē? Ja Ūdensvīrs ir ieinteresēts cilvēkā un starp viņiem ir “dzirkstele”, kāpēc gan neveltīt laiku, lai iepazītos tuvāk un labāk?

Trešdien Zivīm būs visas iespējas iegūt jaunas paziņas, viņu talanta cienītājus un cilvēkus, kuri vienkārši nespēj pretoties viņu šarmam! Viņu enerģija būs pāri plūstoša, liekot Zivīm atrasties notikumu centrā un tajās bieži spēlēt režisora lomu. Trešdien Zivis praksē varēs saprast talantīga organizatora noslēpumu: nevajadzētu tērēt laiku, mēģinot atrast atslēgu katra sirdij. Pietiek atrast universālu gājienu, kas patiks vairākumam.

Trešdiena būs diena, kad Zivis un viņu mīļotais cilvēks būs spējīgi uz romantiskām trakulībām, lai iepriecinātu viens otru. Varbūt Zivis pēkšņi bez iemesla sagribēs nopirkt ziedus vai pasniegt patīkamu dāvanu, un vakarā sarīkot pasēdēšanu sveču gaismā. Nepretojieties šiem skaistajiem impulsiem! Ļaujiet savai mīlestībai būt kā pasakai: ja ne katru dienu, tad vismaz dažreiz un kāpēc lai tā nebūtu trešdiena.

KasVērtīgs.lv horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls!