Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:247, Did:0, useCase: 0


Kriptovalūtu tirgošana daudziem profesionāļiem aizvieto pokeru

Redakcija
Redakcija

Pokeram un kriptovalūtām ir dažas līdzīgas īpašības – veiksme un prasmes. Tādēļ nav pārsteidzoši, ka ir cilvēki, kuri izvēlas nodarboties ar abām šīm lietām.

Kriptovalūtu tirgošana ir līdzīga azartspēlēm, izņemot to, ka ir papildus jāapgūst tirgošanas prasmes. Labākie tirgotāji spēj analizēt savu risku un ieguvumu proporciju, kā arī pielietot tehnikas, ko viņi ir iemācījušies un praktizējuši, lai palielinātu savas izredzes gūt peļņu. Iespējams kriptovalūtu tirgošana ir līdzīga pokeram – azartspēlei, bet, apvienojot prasmes un veiksmi. Abu šo formu saistība iet vēl tālāk.

Klīst arī baumas, ka pokers, jo īpaši pokers online, šobrīd piedzīvo “buļļu tirgu”. Viens no iemesliem ir tas, ka tie, kuri ir saņēmuši peļņu no “buļļu tirgus” kriptovalūtās šobrīd meklē citas sfēras, jo šobrīd kriptovalūtās ir ievilcies “lāču tirgus”. Viņu prasmes, tirgojot kriptovalūtas, nenozīmē, ka viņi ieies kazino kā eksperti, bet, ka viņiem ir prasmes, ar kurām pokers ir vieglāk apgūstams.

Ir arī pokera spēlētāji, kuri ir mēģinājuši darboties arī kriptovalūtās. Abām šīm industrijām ir kopīgs adrenalīna pieplūdums, jo ir daudz naudas, ko iegūt vai zaudēt.

Blokķēdes pokers ļauj cilvēkiem spēlēt ar Bitcoin. Ja spēle aizvadīta veiksmīgi, viņi arī tiek atalgoti ar kriptovalūtu. Touns Vejs, tirgotājs un konsultants, pašreiz rīko savu “Unconfiscatable” konferenci, kur ir apvienots gan tehnoloģiskais, gan filozofiskais Bitcoin aspekts ar pokera spēlēšanu.

Kamēr cilvēki jau sen ir apsprieduši video spēļu un blokķēdes industrijas saistību, tad ir milzīgs likvids tirgus, kas kriptovalūtas var pārnest uz azartspēļu tirgu. Neskatoties uz to, pašreiz ir aktuāls jautājums par kriptovalūtu regulāciju savienojumā ar strikto regulāciju pār azartspēlēm, kas var būt sarežģīti.

Ņemot to vērā, atšķirībā no video spēlēm, azartspēļu industrija ir daudz dzīvotspējīgāks mērķis tiem, kuri ir iesaistīti kriptovalūtās.