Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:280, Did:0, useCase: 0

Kā pareizi sagaidīt 2014- Zirga gadu?

Redakcija
Redakcija

Nu jau palikušas tikai pāris dienas līdz Jauna gada sākumam. Katrs no mums nākošajā gadā gaida kaut nelielu brīnumu un no visas sirds tic un cer, ka Zirga gads piepildīs visas vēlmes, nesīs laimi, prieku un veselību. Katrs no mums kaļ nākotnes plānus, ceļ sapņu pilis un fantazē.

Šis gads būs īpašs, tāpat kā iepriekšējais 2002.gada Zirga gads. Katra dzīvē gaidāmas lielas pozitīvas pārmaiņas un iecerētā realizācija. Kāds dabūs labu darbu, citu paaugstinās amatā, vēl cits dosies dzīvot ārpus Latvijas vai iegādāsies jaunu īpašumu, būs kāds, kas dosies laulībā, bet cits sastaps savu īsto otro pusīti, kuru tik sen meklējis. Lai arī kādas pārmaiņas jūs gaidītu, zirgs jūsu dzīvē ienesīs prieku, laimi un mīlestību. Arī finansu labklājību. Atlicis pagaidīt pavisam nedaudz, līdz zvaigznes atgādinās par sevi.

KO LIKT SVĒTKU GALDĀ

Ir svarīgi, lai sagaidot Zirga gadu, uz svētku galda atrastos vismaz daži tradicionālie Ķīniešu ēdieni. Kaut vai šodien tik ļoti izplatītie un par modes lietu kļuvušie suši- ar to pilnībā pietiks.
Priekšroka jādod arī tādiem ēdieniem, kuru pagatavošanā tiek izmantotas dažādas garšvielas un garšaugi. Jo vairāk to būs, jo labāk. Apsveicami, ja kādu ēdienu izrotāsiet un izdekorēsiet Jaungada stilā, piemēram, varat izveidot salātus eglītes vai pakava formā. Šogad uz galda iederēsies jebkuri veģetāri salāti. Ēdienu gatavošanai vēlams izmantot riekstus, zaļumus, sieru, augļus un dārzeņus. Neaizmirstiet par svaigu un garšīgu maizi- tai obligāti jābūt galdā.
Galda servēšanai izmantojiet baltas krāsas salvetes.

Īpaša uzmanība jāpievērš dzērieniem. Kā zināms, neviens Jaunais gads netiek sagaidīts bez šampanieša. Un zirdziņam patīk šampanietis. Taču šoreiz ieteicams savu šampanieša pudeli skaisti noformēt un izrotāt. Citus alkoholiskos dzērienus uz svētku galda labāk nelikt. Zirgs dod priekšroku sulām, bezalkoholiskajiem kokteiļiem, minerālūdenim.

Lai piesaistītu zirga uzmanību, kā arī iegūtu viņa simpātijas un labvēlību, jāievēro sekojošais:

- Jaunais gads jāsagaida pie dzīvas, nevis mākslīgas eglītes;

- Jaungada rotājumos vēlams dominēt sudraba un zelta krāsām;

- Apģērbam jābūt elegantam, taču tajā pat laikā jums tajā jājūtas ērti;

- Uz svētku galda jābūt vismaz vienam tradicionālajam ķīniešu ēdienam;

- Noteikti katrs viesis jāapdāvina. Dāvanai nav jābūt dārgai, bet saistītai ar Zirga gada simboliku. Tas var būt, piemēram, sienas kalendārs ar zirgu attēliem vai neliela zirga statuete;

- Kad pulkstenis sitīs divadsmit, jāiedomājas viskarstākā vēlēšanās.

KUR UN KĀ SAGAIDĪT JAUNO GADU

Tiem, kas Jauno gadu grasās sagaidīt mājās radu un draugu pulkā, vēlams visu organizēt savlaicīgi, lai pēcāk nenāktos steigā kaut kur skriet, grābt un ķert- zirgam tas nepatīk. Visam jābūt savās vietās jau pie laika.

Ja esat ieplānojuši Jauno gadu sagaidīt ārpus mājas svaigā gaisā (piemēram, mežā), galvenais neaizmirstiet cimdus un vilnas zeķes. Siltas rokas un kājas palīdzēs saglabāt prieku un apmierinātību, kas zirdziņam tik ļoti patīk. Padomājiet par jautrām rotaļām un dejām ap eglīti.

Savukārt, tiem, kas Jauno gadu negatavojas svinēt vai arī viņiem tas jāsagaida vienatnē, nav vēlams bēdāties un izsamist. Vientulības laiks drīz beigsies, bet pagaidām ļaujiet sev izbaudīt vismaz glāzi šampanieša.

Ja runājam par svētku apģērbu, tad izvēloties to, priekšroka dodama violetai, zilai, smaragda, baltai, brūnai un pelēkai krāsām. Droši varat izcelt savu tērpu ar izteiksmīgām un greznām detaļām- kuloniem, gredzeniem, piespraudēm, krellēm u.c. Kam ir, izmantojiet melnās pērles..