Tuvojoties svētkiem, Zvaigzne ABC piedāvā aplikāciju "Izpurini pantiņu! Jāņi"!

Drukāt

Lai lustīgāka līgošana, Apgāds Zvaigzne ABC piedāvā jauno aplikāciju “Izpurini pantiņu! Jāņi” katram Android iekārtas (mobilā telefona, planšetdatora) īpašniekam.

Tuvojoties svētkiem, Zvaigzne ABC piedāvā aplikāciju "Izpurini pantiņu! Jāņi"!

Šo bezmaksas aplikāciju ikviens var iegūt lietojumprogrammu veikalā Google Play. To atradīsi meklētājā, ierakstot nosaukumu “Izpurini pantiņu! Jāņi”, vai arī šajā saitē

Aplikācijā ir tautasdziesmas, gan rātnas, gan draiskas, un ticējumi, kurus var nosūtīt gan kā īsziņu, gan kā e-pastu. Pakrati telefonu, un pantiņu vai ticējumu saņemsi pēc nejaušības principa!
Aplikācijā iekļautie pantiņi un ticējumi ir izvēlēti no Apgāda Zvaigzne ABC izdotajām grāmatām “Latvju dainas Reiņa Birzgaļa ilustrācijās”, “Es Jānīti daudzināju”, “Gadskārtu tautasdziesmas” un “Draiskās dainas”, bet noformējumam izmantotas Agijas Stakas ilustrācijas.

Tev jābūt autorizētam,
" Mirklis, kad tu jūti, ka tas cilvēks ir tavs, ka viņš ir tuvinieks, un ka tu esi viņa, – tad pazūd egoisms, pazūd bailes. Tas, ka spēj redzēt vienkāršo, īsto cilvēcību citos – vienkāršo, īsto, dzīvo cilvēku – ar acīm, ar kustībām, ar augumu – un ka tu vari būt ar viņu kopā šajā mirklī, darīt kaut ko, vēlēties... Galvenais, lai sajūta nāk no sirds. Un tas ir visskaistākais."
/ Ieva Akuratere /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv