Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:9, Did:0, useCase: 0


Aicina iedod savai virtuvei brīvdienu un vairot pozitīvas emocijas

Redakcija
Redakcija

Ar vēl nebijušu pasākumu 9. jūnijā labdarības kustība “Virtuves Brīvdienas” aicina cilvēkus atpūsties no ēst gatavošanas savā virtuvē vai uzkodām darbavietā, tā vietā doties uz kādu no vairāk nekā 50 restorāniem visas Latvijas teritorijā, un baudīt gardu maltīti tur. Daļa no restorāna ienākumiem tiks ziedoti labdarībai, lai palīdzētu ar pārtikas iegādi trūkumā nonākušajām ģimenēm.

Projekta “Virtuves Brīvdienas” komanda tic, ka veicināt labus darbus var caur patīkamām lietām, tāpēc projekta ietvaros šogad tiek uzsākta ikgadēja kampaņa “Iedod savai virtuvei brīvdienu”. Visi tiek aicināti vienu reizi gadā ēst ārpus mājas, jebkurā “Virtuves Brīvdienas” sadarbības restorānā vai citā ēdināšanas vietā, un tādējādi daļu no rēķina maksas novirzīt labdarībai – pārtikas bankai “Paēdušai Latvijai”.

“Virtuves Brīvdienu” galvenais mērķis ir radīt prieku –gan tam, kurš palīdz, gan arī visiem tiem cilvēkiem, kuri palīdzību saņem. Vairot pozitīvas emocijas, darot patīkamas lietas, ir daudz vieglāk un priecīgāk. Tas arī ir iemesls, lai 9.jūnijā iesaistītos brīnišķīgajā projektā “Virtuves Brīvdienas”. Daļa no rēķina apmaksas summas par garšas baudījumu, tiks ziedota Latvijas Samariešu apvienības pārtikas bankai “Paēdušai Latvijai” pārtikas paku nokomplektēšanai ģimeņu ar bērniem, senioru un invalīdu ar zemiem ienākumiem atbalstam. “Ir cilvēki, kuriem ikdienā nav ko likt uz galda, ir grūtības iegādāties pat vispieticīgākās ikdienas pārtikas preces un bērni par kārumiem var sapņot tikai retu reizi gadā. Tāpēc aicinām ikvienu, kuram ir iespēja – doties pusdienās vai vakariņās ārpus mājas - izvēlēties kādu no šajā akcijā iesaistītajiem restorāniem, tādā veidā atbalstot arī trūkumā nonākušās ģimenes. Līdz ar jūsu maltīti restorānā, arī uz viņu pusdienu galda nonāks tik nepieciešamie pārtikas produkti,” saka pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” vadītāja Agita Kraukle.

Par Latvijas restorāniem, kuri piedalās “Virtuves Brīvdienu” labdarības akcijas īstenošanā un atbalstā uzzini projekta mājas lapā virtuvesbrivdienas.lv. Apmeklē lapu, veic galdiņa rezervāciju un dodies ieturēt maltīti ārpus mājas. Iedod savai virtuvei brīvdienas.