Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:128, Did:0, useCase: 0

Kamasūtra

Arnis Kr.
Arnis Kr.

Kamasūtra- tā ir seno indiešu mīlas māksla, sarakstīta vairāk nekā pirms 1500 gadiem. Tā nav attiecināma uz izteikti erotisko literatūru, Kamasūtra tika sarakstīta tā laika dižciltīgajiem kā mācība par visiem ar mīlestību saistītiem jautājumiem, tai skaitā seksa pozām.

Senindiešu filozofi uzskatīja, ka nav nekā nepiedienīga izjust baudu no tuvības, un pilnīgi noteikti nodalīja bērnu dzimšanu no seksa prieka pēc. "Dzemdēt var arī dzīvnieki, bet gūt īstenu baudu no seksa- cilvēka tiesa"- viņi apgalvoja.

Sekss tik tiešām ir viena no cilvēka svarīgākajām dzīves jomām, bet padarīt to krāšņu un piepildītu palīdz Kamasūtra. Attiecībās sekss ir pirmajā vietā un tieši no tā kvalitātes bieži vien atkarīgs attiecību ilgums. Lai intīmajā jomā sasniegtu nepārspējamus rezultātus un nostiprinātu saikni ar mīļoto cilvēku, jāstrādā pie seksa tehnikas, jāiemācās izprast partnera ķermeni, viņa vēlmes un... jāeksperimentē.

Bet kas ir labākais līdzeklis jaunu zināšanu apgūšanai un ideju meklēšanai? Nu protams, senindiešu mīlas traktāts- Kamasūtra, kurš jau gadsimtiem ilgi palīdzējis cilvēkiem atklāt visus mīlas un seksa noslēpumus.

Daži tagad noteikti iebildīs, sevišķi tie, kas domā, ka Kamasūtra ir ilustrēts seksuālo pozu krājums. Taču patiesībā tā ir seksa enciklopēdija, kas ietver sevī visas daudzās tūkstošgadēs uzkrātās zināšanas un atklāj seksuālās dzīves noslēpumus. Kamasūtra ir rokasgrāmata, kas palīdz dažādot seksuālās attiecības, neļauj sajust garlaicību un nogurumu no seksa, iemāca pārvaldīt savu ķermeni un sniegt baudu partnerim.

Kamasūtra ir mācība par mīlu kopumā, par mīlestības vietu cilvēka dzīvē, tajā atrodami padomi sievām un vīriem, sieviešu klasifikācija, skūpstu un glāstu analīze, mīlas trīstūra rašanās cēloņi, kā arī vieglas uzvedības sieviešu priekšrocības un trūkumi.

Nevienam nav noslēpums, ka šķiršanās mūsdienās sasniegusi fantastiskus apjomus. Varbūt tieši tāpēc, ka mēs nemākam dažādot savu seksuālo dzīvi? Daudzi uzskata, ka pilnīgi pietiek ar to, ko viņi zina un nemaz necenšas apgūt neko jaunu seksuālajā jomā. Bet vai jūs kādreiz esat sev uzdevuši jautājumu, kāpēc jūsu otrā pusīte meklē apmierinājumu pie cita partnera? Es atbildēšu: tieši jūs, ignorējot Kamasūtru, mudināt viņu uz krāpšanu. Protams, ir daudz vieglāk apvainot savu mīļoto krāpšanā, nekā atzīt sevi par vainīgu.

Mīlnieku laimei patiesībā vajag pavisam nedaudz. Pietiek ar vēlmi pilnveidoties un apgūt seksuālo mākslu. Ne jau velti sākotnējās seksa pozas dēvēja par "mākslu", tādējādi pasvītrojot Kamasūtrā izklāstīto padomu nozīmību un vērtību.

Kamasūtra - tā ir mācību grāmata katram precētam un neprecētam pārim, kas dzīvo kopā. Iepazinušies ar saturu, mīlniekiem nebūs grūti atrast sev piemērotākos un ideālos variantus. Tikai eksperimentējot un tiecoties pēc jaunām sajūtām, jūs varēsiet gūt baudu no tuvības vēl un vēl. Tieši tas ir par iemeslu tam, ka Kamasūtra ir atzīta par Senās Indijas kultūras literāro pieminekli.

Izlasiet seno mantojumu un tad jūsu mīlas attiecībās nebūs vietas vilšanās sajūtām, nodevībai un vienveidībai.


/Izdota Apgādā Zvaigzne ABC/