Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:363, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

28. oktobrī Kalnciema kvartālā norisināsies Gaismas tirgus

28. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartālā norisināsies Gaismas tirgus. Kad dienas kļūst īsākas un naktis tumšākas ir nepieciešams ienest papildus gaismu savā ikdienā, tāpēc tirgus klāstu papildinās spoži gaismekļi. Vienlaikus mazie viesi varēs piedalīties mākslinieces Diānas Dimzas-Dimmes radošajā darbnīcā bērniem “Domāt un radīt vienlaicīgi”.

Gada tumšākajiem mēnešiem iestājoties, vietējie tirgotāji izgaismos Kalnciema kvartālu ar plašu gaismekļu klāstu – tiks piedāvātas dažādas lampas un abažūri, sveces, atstarotāji u.c. spožas preces rudens vakariem vai krēslainām pēcpusdienām.

Par apmeklētāju siltumu rūpēsies amatnieku darinātie siltie cimdi, cepures, šalles, zeķes un garās jakas - šobrīd iecienītākie meistaru izstrādājumi. Zemniekiem vienmēr ir sarūpēts aktuālais rudens piedāvājums – ķirbji, dzērvenes un ķiploki, sīrupi, sukādes un medus. Plašo klāstu papildina arī sestdienas zemnieku branča piedāvājums - silta briežu gaļas zupa no “Tirgus brālis”, jēra gaļas burgers no “Sirdrabjērs”, karsta ābolu sula no “Ābolis” un Vīnu veikala tēju un kafijas klāsts.

No plkst. 11.00 līdz 15.00 galerijā bērni laipni lūgti piedalīties Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izbraukuma darbnīcā “Domāt un radīt vienlaicīgi”, kuru vadīs muzeja pedagoģe un māksliniece Diāna Dimza-Dimme. Iedvesmojoties no LNMM pašreizējās laikmetīgās mākslas izstādes “Nosaukumam nav nozīmes” un skatoties uz Kalnciema kvartālā notiekošo, katrs darbnīcas dalībnieks varēs izdomāt savu darbu un pats piešķirt tam īpašu nozīmi. Bērni strādās ar māliem, izdomās un paši radīs unikālu, telpisku mākslas darbu. Dalība ir bezmaksas.

Darbnīca tapusi ar Rīgas domes atbalstu.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk