Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:336, Did:0, useCase: 0


Piedalies konkursā un laimē ielūgumus uz Operetes festivāla GALĀ KONCERTU romantiskam vasaras vakaram

Redakcija
Redakcija

Piedalies portālu KultūrasVēstis.lv un Epadomi.lv konkursā sadarbībā ar Latvijas Operetes fondu un laimē divus ielūgumus uz Operetes festivāla GALĀ KONCERTU, kas notiks 2015. gada 18. jūlijā plkst. 20.00 Ikšķiles estrādē.

Lieliska iespēja baudīt skaistākās operešu melodijas iemīļotu solistu izpildījumā un vasaras vakara romantiku Operetes svētku kulminācijā – Galā koncertā – Ikšķiles estrādē. Tā sākums plkst. 20.00. Koncertā skanēs gan komponista Arvīda Žilinska operešu mūzika, gan arī skaistākās melodijas no pasaules operetes pūra – Johanna Štrausa, Imres Kālmana, Franča Lehāra, Ričarda Rodžersa un Leonarda Bernstaina operetēm un mūzikliem. Vakaru vadīs aktieris Normunds Laizāns.

Ielūgumi sniedz iespēju apmeklēt arī VALŠU VAKARU, plkst. 23.00, lai naksnīgās noskaņās sajustu pacilātu svētku gaisotni burvīgā Operetes orķestra pavadījumā. J.Štrausa, F.Lehāra u.c. valšu pavadībā varēs gan dejot, gan dungot līdzi, gan vienkārši klausīties un veldzēties mūzikas skaņās. Garlaikoties neļaus arī polkas un galopi!

Piedalās operetes solisti, dejotāji un orķestris:
Režisors Valdis Lūriņš
Diriģents Guntars Bernāts
Horeogrāfs Alberts Kivlenieks
Kostīmu māksliniece Jurate Jurjāne-Silakaktiņa
Scenogrāfs Oskars Dreģis
Producente un muzikālā konsultante Agija Ozoliņa-Kozlovska

Konkursa nosacījumi:

1. Tev jābūt portālu KultūrasVēstis.lv ( draugiem.lv/kulturasvestis) , epadomi.lv (draugiem.lv/epadomi ) un Latvijas Operetes fonda (draugiem.lv/operetesfonds ) sekotājam draugu lapās.

2. Jāspiež "patīk" un "ieteikt" saviem draugiem.

Konkurss norisinās līdz 2015. gada 14. jūlija plkst. 23.59.
15. jūlijā paziņosim laimīgo, kurš iegūs divus ielūgumus divus ielūgumus uz Operetes festivāla Galā koncertu, kas notiks 2015. gada 18. jūlijā plkst. 20.00 Ikšķiles estrādē.


Konkurss tapis sadarbībā ar "Latvijas Operetes fondu". (www.operetesfonds.lv)

Vairāk par festivālu ŠEIT.