epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Dailes teātris un Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina bērnus uz radošo darbnīcu “Rakstītie ziņneši - vēstules”

Dailes teātris sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku turpina organizēt radošās darbnīcas bērniem – svētdien, 22.janvārī, plkst.12.00 Dailes teātra foajē notiks radošā darbnīca “Rakstītie ziņneši - vēstules”.

Drukāt

Džīnas Vebsteres “Garkājtētiņš” ir tikai viena no daudzajām grāmatām, kas tapusi vēstuļu formā. Vai vēstules šodien varam izlasīt tikai grāmatās? Kas ir pasta baloži? Kur tagad visbiežāk atrodam vēstules? Vai vēstules ir noslēpums? Kādas tās bija agrāk un tagad? Uz šiem jautājumiem būs iespēja rast atbildes radošajā darbnīcā, kur varēs mācīties pareizi uzrakstīt vēstuli. Darbnīcas dalībnieki varēs pētīt slavenību vēstules, vienlaikus jautājot - vai nosūtītu pastkarti arī uzskatām par vēstuli vai varbūt tomēr par vēstījumu? Kāda ir to atšķirība un ko liecina tas, uz kāda papīra ir rakstīts vēstījums? Vai protam uzrakstīt vēstules bez vārdiem? Kas ir telegrammas un kādas tās izskatījās? Savukārt reiz sūtītas markas varēs izmantot grāmatzīmju veidošanai.

Pieteikumus dalībai radošajā darbnīcā lūdzam sūtīt uz e-pastu pasakumi@dailesteatris.lv (lūgums norādīt bērna vārdu, uzvārdu un vecumu).

Aicināti bērni vecumā no 4 līdz 10 gadiem. Ieeja pasākumā ir bez maksas, vietu skaits ierobežots.

Drukāt

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Visi cilvēki ir dabas daļa. Visi ir nākuši no jūras, izgājuši caur mežu, un daba ir viņus barojusi, bet tagad, 21. gadsimtā, mēs bieži vien aizmirstam par cilvēka saikni ar dabu.

Atcerieties, ka pašas lielākās vērtības dzīvē ir bez maksas: tā ir saule, gaiss, ūdens, – un mums par to nav jāmaksā.

/Modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs/

Avots: EpadomiTV arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk