epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Dailes teātrī pirmizrādi piedzīvojusi drāma BRUTĀLS UN DĒLS

Drukāt
Vērtējums: +1

 

Vakar Dailes teātra Kamerzālē pirmizrādi piedzīvoja Gerija Ouvena psiholoģiskā drāma "Brutāls un dēls" režisora Dmitrija Petrenko versijā. Lielisks aktieru ansamlis ( Subatnieks, Vārpiņa, Daneviča un Kurpnieks), reāls sižets un pikanti, necenzēti dialogi ( Izrādi līdz 14 gadiem skatīties nav ieteicams). Izrāde, kas, neapšaubāmi, būs viens no Dailes teātra šīs sezonas hītiem.

Pusaudzim Liamam nākas pārcelties uz nekurienes vidu, lai dzīvotu kopā ar tēvu, kuru viņš vispār nepazīst. Liama tēvs ir īsts mačo, turklāt vēl dzīvo kopā ar apšaubāmas morāles sievišķi. Un ne jau velti tēva iesauka ir „Brutāls". Protams, ka Liams jūtas nervozs un vientuļš, protams, ka viņš buntojas. Kurš kuru galu galā pievārēs?

Tuvākās izrādes 2., 3. decembrī un 6. janvārī. Biļetes nopērkamas Dailes teātra un Biļešu paradīzes kasēs

KultūrasVēstis.lv un EpadomiTV piedāvā izrādes videofragmentus.

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Mums ir jāatrod tas konflikts vai tā ideja, caur kuru mēs varam izpausties dzīvē. Mums vajadzētu likt priekšā kaut ko tādu, kas iedvesmo citus un mūs pašus – tad gan māksla ir laba, gan arī dzīve ir laba.
Labas lietas notiek tikai ar labiem cilvēkiem un ar tiem, kuri atdodas tam procesam. Nekas nenotiek tāpat vien. Ja neieguldies, tad parasti nekas neiznāk.

/Aktieris Varis Vētra/

Avots: EpadomiTV arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk