Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 0


Tava vārda skaidrojums un ietekme uz likteni. 10. janvāris – Tatjana, Dorisa

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Tatjana un Dorisa. Noskaidrosim šo vārdu likteņa skaitļus un to nozīmi.

Tatjana

Tatjana vienmēr un visu izlemj pati. Ir gudra, strādīga un labsirdīga. Mīlestībā augstu vērtē uzticību, ir sievišķīga romantiķe un tic labajam. Visbiežāk optimistiski noskaņota, tāpēc patīk cilvēkiem. Tatjanai nepatīk konflikti un cīņas, tāpēc viņa mēdz palikt novērotāja lomā vai meklē zelta vidusceļu. Savus noslēpumus svešiem neizpauž. Ar sirdi un dvēseli var nodoties savam darbam, ģimenei, draugiem. Nekad neatteiks palīdzību tiem, ko mīl vai kuri viņas dzīvē ir svarīgi. Reizēm m''il pakomandēt.

Tatjanai likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešami vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.

Dorisa

Dorisa ir gudra, līdzsvarota un principiāla. Samērā konservatīva. Viņas dzīves moto: nekad neapstāties pie sasniegtā un neatkāpties grūtību priekšā! ļoti pārdzīvo, ja kaut kas neizdodas, kā iecerēts.
Mēdz būt privātīpašnieciska, taču ļoti mīloša un gādīga. Sabiedrībā var uzdzirksteļot visneparastākajos veidos, pārsteidzot klātesošos ar savu neparasto šarmu.

Dorisai likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.