Video: Kozlovski pieķer kukuļa saņemšanas brīdī

Drukāt

Kozlovska kungs vīriešu tualetē saņem koferi ar kukuli par pareizi noregulētu nekustamā īpašuma jautājumu, nozieguma vietā viņu pieķer žurnāliste. Tieši tāds sižets redzams videofragmentā no izrāžu apvienības PANNA iestudētās komēdijas "Kukulis"

Scenāristes Gunta Kalniņa un Inta Bernova, režisors Juris Rijnieks, mūzikas autors Artūrs Palkevičs, lomās populārie aktieri: Ģirts Ķesteris, Maija Doveika, Zane Daudziņa, Aldis Siliņš, advokāta Kozlovska kunga lomā aktieris Juris Lisners.

Tuvākās "Kukulis" izrādes 29.oktobrī Valmierā un 24. novembrī Rīgā. Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs. Vairāk par izrāžu apvienības PANNA izrādēm ŠEIT . bet jau 28.oktobrī Rīgā, kinogalerijā K.Suns notiks Aināra Ančevska stand-up komēdija "Jaunais tētis'"

Vairāk izrādes fragmenti ŠEIT

Vērtējums:

Tev jābūt autorizētam,


" Kas notiktu, ja visi tie daudzie simti tūkstoši latviešu, kuri izklīda kopš 1990. gada, pēkšņi atgrieztos atpakaļ? Atgrieztos ar visām savām zināšanām un jauno pieredzi. Bail iedomāties, jo kas tad notiktu ar visām tām mūsu vietējām pelēcībām valsts pārvaldē un politikā? Viņiem taču tā būtu milzu traģēdija."

/ Alvis Hermanis /

Http://www.RezervesDALAS24.Lv